Silver Sands Beach Hotel - Protaras, Kypr
Silver Sands Beach Hotel
Kypr | Protaras
13 zájezdů od 23 898 Kč do 32 138 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Silver Sands Beach Hotel

Poloha

Hotel se nachází přímo u nejkrásnější pláže na ostrově Fig Tree Beach, v sousedství hotelu Iliada a současně jen několik desítek metrů od centra střediska Proteras.

Vybavení hotelu

Recepce se vstupní halou, 2 výtahy, restaurace, kavárna, bar, bazén, lehátka a slunečníky u bazénu (zdarma), prádelna, lékař na telefonu, parkoviště (zdarma), WIFI.

Pokoje

Standardní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, fénem na vlasy, klimatizací, SAT/TV, rádiem, trezorem (za poplatek), miniledničkou, rychlovarnou konvicí a balkonem.

Sport a zábava

Osvětlený tenisový kurt, posilovna, sauna, vířivka, squash, volejbal, herna, vodní sporty na pláži (za poplatek). Nepravidelné večerní hotelové programy. Denní i večerní zábava v centru střediska.

Pláž

Krásná písečná pláž Fig Tree Beach, která patří k nejlepším na celém ostrově, leží přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky na pláži (za poplatek).

Střediska

Menší malebné letovisko se rozprostírá na východě ostrova. Je vystavěno v délce několika kilometrů podél pobřeží omývaného průzračně čistými vodami Středozemního moře. V Protarasu najdeme dlouhou písečnou pláž, ale i řadu menších pláží umístěných v nesčetných malebných zálivech, které jsou lemovány rozeklanými skalními útesy. Samotné centrum střediska je tvořeno tzv. „stripem“, tj. rušnou ulicí, kde je soustředěno velké množství zábavy. Najdeme zde obchody, bary, diskotéky, restaurace a další atrakce. Okrajové části letoviska jsou spíše klidné, přičemž rušné centrum je snadno dostupné veřejnou autobusovou dopravou. Protaras je ideálním místem pro milovníky vodních sportů, kteří ho často označují za svůj ráj. Můžete se zde potápět, pronajmout si windsurfing, vyzkoušet vodní lyžování či létání na padáku a řadu dalších vodních radovánek. Pobyt ve středisku Protaras doporučujeme těm, kteří hledají klidnější prostředí s možností noční zábavy v rušném centru. Protaras je ideálním místem pro rodinou dovolenou s dětmi. Letiště v Larnace je vzdáleno cca 50 km, transfer trvá cca 70 minut.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Silver Sands Beach Hotel nabízí

Silver Sands Beach Hotel ***+
od 23 898 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: