Vangelis ApartHotel - Protaras, Kypr
Vangelis ApartHotel
Kypr | Protaras
52 zájezdů od 20 090 Kč do 41 090 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Vangelis ApartHotel

Pláž - Pěkná písečná pláž, která patří k nejlepším na celém ostrově, leží cca 200 metrů od hotelu. Možnost pronájmu slunečníků a lehátek (za poplatek).

Poloha - Areál skládající se ze dvou budov se nachází přímo v turistickém centru střediska Protaras, na hlavní třídě s řadou obchůdků, restaurací a další zábavy.

Sport a zábava - Tenisový kurt, sauna, masáže, fitness (vše za poplatek). Hotel pořádá animační programy.

Tipy pro správnou volbu - poloha v centru střediska | ideální pro rodiny s dětmi | rodinné pokoje 2+2 | animační programy | blízko nejlepší pláže střediska | All Inclusive pro dítě ZDARMA!

Vybavení hotelu - Recepce, televizní kout, WI-FI v recepci za popl., restaurace, bar u bazénu, bazén, dětské brouzdaliště, vnitřní bazén, slunečníky a lehátka u bazénu.

Pokoje - Studia - dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, kuchyňským koutem, klimatizací, telefonem, televizí, varnou konvicí, lednicí, trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou.

Apartmány - skládají se z obývacího pokoje s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou a z ložnice s manželským lůžkem. Vybavení totožné se studii.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Vangelis ApartHotel nabízí

Vangelis Apts
od 20 090 Kč
Aparthotel Vangelis
od 20 090 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: