Detail hotelu Merit Park Hotel & Casino

Příjemný a velmi oblíbený hotel ležící nedaleko Kyrenie s vysokou kvalitou poskytovaných služeb. Doporučujeme především dospělým klientům.

Poloha - Moderní hotel leží cca 6 km ve vzdálenosti od městečka Kyrenia, od letiště ve městě Lefkosia je hotel vzdálen zhruba 55 km. Pláž se nachází ve vzdálenosti asi 150 metrů od hotelu, přístup na pláž je od hotelu po schodech. V moři jsou oblázky, převládá kamenité dno. Ke slunění je možné využít několik teras se slunečníky a lehátky, které jsou zde zdarma. Přístup do moře je možný po schůzkách z uměle vybudovaného mola, nedaleko od hotelu se nachází také menší písečná pláž.

Ubytování - Velmi příjemně, moderně zařízené, prostorné, klimatizované pokoje s koupelnou s vanou či sprchovým koutem a WC, mají výhled na mořskou stranu nebo na okolí hotelu. Pokoje jsou vybaveny TV/SAT, telefonem, minibarem, trezorem (zdarma). Internetové připojení (WiFi) je za poplatek.

Vybavení - V pětiposchoďové hotelové budově s 299 pokoji situovanými na mořskou stranu anebo na okolní horskou krajinu je vstupní hala s recepcí a směnárnou, několik restaurací a barů (lobby bar, piano bar, snack bar), velký bazén, krytý bazén, sauna, biliár, kadeřník, spa centrum, posilovna, tenisový kurt, kongresové místnosti, moderní kasíno. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu i na pláži (vyhrazené terasy a molo) zdarma.

Stravování - Snídaně bufetovéObědy bufetovéVečeře bufetové

All inclusive - Snídaně, obědy, večeře formou bufetového stravování. Rozlévané vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje během dne v hodinách a barech vymezených hotelem. All inclusive nezahrnuje nápoje servírované v lahvích a plechovkách, dovozové nápoje, speciální druhy kávy (např. kapučino), džusy z čerstvého ovoce, nápoje v minibaru.

Poloha

6 km od města Kyrenia, 45 km od mezinárodního letiště Ercan, nákupní možnosti a restaurace v pěší vzdálenosti od hotelu

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: