Hotel Ta' Cenc - Ostrov Gozo, Malta
Hotel Ta' Cenc
Malta | Ostrov Gozo
100 zájezdů od 21 590 Kč do 40 690 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Hotel Ta' Cenc

1. dítě od 2 do 15 let na přistýlce ubytování a stravování zdarma

Malta - Gozo - Sannat. Menší hotelový komplex vybudovaný ve starodávném Maltském stylu k němuž patří 160 hektarů velký pozemek určený k procházkám. Skládá se celkem z 83 pokojů rozmístěných v bungalovech a nízkých budovách zasazených do pečlivě udržované zahrady. Hotel má vlastní skalnatou pláž, která se nachází v jednom z fjordů vzdáleném 950 metrů od hotelu. Na tuto pláž i do kilometr vzdáleného města jezdí hotelový shuttle bus. Hotel je ideálním místem pro klienty, kteří hledají během své dovolené relaxaci a klid.

pláže 950 m letiště 30 km přístavu 6 km centra 3 km

nákupní možnosti 1 km

klimatizace, telefon balkon nebo terasa televizor se satelitním příjmem minibar (za poplatek) vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou, vysoušeč vlasů, WC) bezpečnostní schránka (zdarma)

vstupní hala s recepcí hlavní restaurace snack bar, bar obchod se suvenýry připojení k internetu (za poplatek) 2 bazény (lehátka a slunečníky zdarma), dětský bazén konferenční místnost

kamenité plošiny (vstup do vody po žebříku) lehátka a slunečníky zdarma plážový bar

tenisový kurt fitness, vířivka

kulečník masáže, salón krásy

Snídaně: formou bufetu.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Ta' Cenc nabízí

Ta´cenc & Spa
od 21 590 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: