Flamingo Cancun Resort - Cancún, Mexiko
Flamingo Cancun Resort
Mexiko | Cancún
Průměrné hodnocení hotelu:
100%
1 zájezd od 40 700 Kč do 40 700 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Flamingo Cancun Resort

Pláž - Písčitá pláž přímo před hotelem v bezprostřední blízkosti pokojů. Jemný zářivě bílý písek a azurově modrá a průzračně čistá voda. Živý příboj s vlnami.

Poloha - Starší komorní budova klasického hotelu střední velikosti je situována v ideální poloze v centrální části hotelové zóny Cancún na nejlepším úseku pláže. Přímo naproti hotelu je moderní nákupní centrum. V pěší vzdálenosti od centra hotelové zóny a cca 11 km do centra střediska.

Sport a zábava - Stolní tenis, pláž. volejbal, kulečník, vodní sporty (externí nabídka), denní hotel. animace, hudební ozvučení pláže, živá hudba v baru, večerní zábava v hotelové zóně nebo v centru Cancúnu.

Tipy pro správnou volbu - výborná poloha přímo u pláže | naproti obchodnímu centru

Vybavení hotelu - Vstupní hala, trezor na recepci, lobby bar, bar u bazénu a na pláži, centrální a pláž. restaurace, 2 bazény, dětský bazének, minimarket, fitness, dětské minihřiště, internet. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Pokoje - Klimatizované pokoje se starším nábytkem, s kapacitou ubytování pro dva dospělé a až dvě děti mají příslušenství, fén, TV a balkon nebo terasu. Výhled na moře, pokoje typu Deluxe a junior suity za příplatek.

Poloha

Hotel leží nedaleko centra hotelové

zóny Cancún, cca 10 km od centra

letoviska a cca 26 km od mezinárodního

letiště. U hotelu lze navštívit moderní

nákupní centrum. Hotel leží přímo na pláži.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Flamingo Cancun Resort nabízí

Flamingo Hotel
od 40 700 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: