Detail hotelu Wellnesshotel Seeklause

USP -

rozsáhlá wellness zóna

mnoho volnočasových aktivit

Popis hotelu - Rozsáhlá wellness zóna. Mnoho volnočasových aktivit.

Poloha - klidná. Uprostřed lesa s loukami. Centrum města cca 300 m a nádraží cca 800 m. Doprava na autobusová a vlakové nádraží včetně kyvadlové dopravy na pláž zdarma.

Pláž - písečná pláž cca 1,5 km.

Vybavení - 142 pokojů, restaurace, bar, výtah, 2 konferenční místnosti, terasa na opalování, knihovna.

Ubytování (A) - dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): cca 22 m2, jsou vybavené WC, sprchou, telefonem, fénem, trezorem, županem (za poplatek), sat. TV, chladničkou a rádiem.

Jednopokojové apartmány (A2B): cca 27 m2, vybavení jako A2A, navíc kuchyňský kout a balkon nebo terasa.

Dvoupokojové apartmány (A3B/A4B/A5B): cca 36 m2, dvě ložnice s možností 1 přistýlky, vybavení jako A2A, navíc kuchyňský kout s posezením.

Stravování - snídaně, polopenze nebo plná penze. Všechny jídla formou bufetových stolů (teplý/studený).

Sport/aktivity - zdarma: basketbal, stolní tenis, fitness, volejbal, badminton, fotbal a aqua aerobic. Za poplatek: půjčovna kol, gymnastika, kurzy nordic walking a pěší turistika.

Internet - WiFi v celém hotelu včetně pokojů zdarma.

Wellness - zdarma: rozsáhlé wellness centrum se saunou, vířivkou, perličkovými lavicemi, masážními tryskami, vodopádem, dětským bazénem, tepidáriem, ledovou fontánou, zážitkovými sprchami, soláriem a terasou. Za poplatek: kosmetické procedury, zábaly, masáže, koupele a senná lázeň Rasul.

Další výhody - Wellness Island zdarma: plavecký bazén a sauna. Pirate Park (13 000 m2) zdarma s hrami, zábavním programem, relaxačním prostorem a saunou.

Info - parkování: zdarma; domácí zvíře: cca 21 €/den; lázeňská taxa: za poplatek, platí se na místě; příjezd/minimální délka pobytu: denně/1 noc, jinak dle rezervačního systému; začátek/konec nájmu: 15/11 h.

Ušetřete (A) - Sleva za včasnou rezervaci: sleva při rezervaci 60 dní před pobytem dle rezervačního systému.

Dětská sleva (A) - A2A: 2 dosp. + 1 dítě (2-5,99 let) 100%, (6-15,99 let) 50%, (od 16 let) 25% na přistýlce. Další dětské slevy dle rezervačního systému.

Cena zájezdu zahrnuje - Ubytování s uvedeným typem stravování, služby SOS linky s česky hovořícími operátory CK, zákonné pojištění CK.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: