Mirabelle - Argassi, Řecko
Mirabelle
Řecko | Argassi
59 zájezdů od 11 990 Kč do 27 290 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Mirabelle

Poloha - Mirabelle je 3* hotel, který se chlubí svou polohou v pobřežní oblasti Argassi, jen 100 m od pláže. Mirabelle je tradiční rodinný komplex, který se skládá ze 3 budov. Nákupní možnosti jsou v blízkosti hotelu nebo ve městě Zakynthos, které je vzdáleno cca 2,5 km od hotelu. Do města Zakynthos je možné se dopravit místní autobusovou dopravou. Mezinárodní letiště Zakynthos se nachází 7 km od hotelu.

Vybavení Hotelu - Hosté mají k dispozici recepci, koutek SAT/TV, internetový koutek (za poplatek), Wi-Fi připojení zdarma, obchod se suvenýry, restauraci a bar. V zahradě se nachází bazén, lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma, osušky za poplatek. Hotel pořádá nepravidelné BBQ večery (za poplatek). K relaxaci je možné využít saunu, masáže, manikúru, pedikúru, kadeřníka vše je za poplatek.

Vybavení pokoje - Ubytování je ve standardních dvoulůžkových pokojích s možností dvou přistýlek (pro děti nebo dospělé osoby). K vybavení každého pokoje patří vlastní sociální zařízení (koupelna s vanou nebo sprchovým koutem, WC a fén), individuální klimatizace, Wi-Fi připojení, trezor (za poplatek), SAT/TV, minilednice, kávovar a balkon. Za příplatek a na vyžádání jsou možné tzv. pokoje typu Studio (prostornější).

Pláž & plážový servis - Písečná veřejná pláž je od hotelu vzdálená pouhých 100 m. Vstup do moře je pozvolný. Plážový servis (lehátka a slunečníky) je za poplatek.

Sport & Fitness - Nepravidelné BBQ večery, bazén, sauna, masáže, manikúru, pedikúru, kadeřník

Stravování - Bez stravy / Snídaně / Polopenze

Snídaně jsou formo bufetu.

Polopenze zahrnuje snídaně formou bufetu a večeře, které jsou servírované (4 chodové). Nápoje u večeře si hradí každý host extra.

Poznámka - Od 1.1.2018 vychází v platnost zavedená pobytová taxa, která se platí na recepci v hotovosti v den příjezdu - částka se pohybuje od 0,5 - 4 EUR/pokoj/noc dle kategorie ubytování. Výše poplatku se může během roku měnit. Tuto taxu není možné vybrat předem a zahrnout do celkové ceny zájezdu.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Mirabelle nabízí

Mirabelle
od 11 990 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: