Detail hotelu Hotel Plaza Bay

Poloha

Hotel Plaza Bay se nachází v klidné části letoviska Laganas. Hotel prošel kompletní rekonstrukcí a nabízí ubytování v krásném prostředí s příjemným personálem. Má přímo ideální polohu kousek od centra letoviska a zároveň kousek od moře.

Vybavení hotelu

vstupní hala s recepcí, restaurace, pool bar, 2 bazény, dětský bazén slunečníky a lehátka u bazénu zdarma, na pláži za poplatek, dětské hřiště, wifi za poplatek

Pokoje

Dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, TV/SAT, vysoušeč vlasů, klimatizace v ceně (červenec-srpen), trezor za poplatek, balkon nebo terasa. Možnost 1-2 přistýlek.

Pláž

50m od dlouhé a široké písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Slunečníky a lehátka za poplatek.

Tipy pro správnou volbu

v klidné části Laganas, ale v blízkosti hlavní třídypěkná plážhotel po kompletní rekonstrukci

Střediska

Na jihovýchodě ostrova se rozprostírá rozlehlý široký záliv Laganas, jehož písečné pláže jsou od pradávna nejdůležitějším místem ve Středomoří k líhnutí nepravé Karettovy želvy. Na jednom z jeho konců vyrostlo stejnojmenné středisko, které je nejživějším a největším turistickým letoviskem ostrova s nepřebernou nabídkou barů, restaurací, diskoték, obchodů a taveren. Od metropole ostrova je Laganas vzdáleno asi 9 km, transfer z letiště trvá asi 20 minut.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: