Detail hotelu Aparthotel Planos Beach

Stravování

all inclusive

Vybavení

komplex 4 třípodlažních budov se 65 pokoji nabízí vstupní halu s recepcí a TV, výtah, bar, restauraci, minimarket, bazén s terasou, slunečníky a lehátka u bazénu, trezor na recepci zdarma.

Služby za poplatek

kulečník, videohry, fitness, masáže (na vyžádání), obědový balíček (5 EUR/balíček), alkoholické nápoje, koktejly z dovozu, vodní sporty na pláži, slunečníky a lehátka na pláži za poplatek na místě.

Ubytování

menší 2lůžková studia s možností 1–2 přistýlek (2 přistýlky formou palandy) mají koupelnu se sprchou/WC, klimatizaci, kuchyňský kout (el. vařič), ledničku, TV, fén, balkon. Studia jsou umístěná v budově Planos Beach 3 blíže k silnici (2. patro).

Pro děti

oddělená část bazénu pro děti, dětské hřiště, dětská postýlka.

All inclusive

snídaně kontinentální, formou bufetu, obědy a večeře formou jednoduchého bufetu, studené svačiny (11.00-12.00 hod., 16.00-17.00 hod., výběr ze 2 minisendvičů či zákusků), zmrzlina (12.00-17.00), odpolední čaj (16.00-17.00 hod., výběr sušenek, káva, čaj), výběr z nealko nápojů, džusů, vína a alkoholických nápojů místní výroby, teplé nápoje (11.00-23.00 hod.).

WiFi a internet

WiFi připojení v oblasti lobby baru i na pokojích zdarma (občasné výpadky, některé pokoje mají slabý signál).

Poloha

aparthotel leží cca 150 m od menší písčité pláže (občas kameny) s nabídkou vodních sportů, vyhlášená dlouhá písčitá pláž v pěším dosahu (cca 350 m). Do centra oblíbeného letoviska Tsilivi s nabídkou obchodů, barů a restaurací cca 500 m, nejbližší restau­race cca 20 m, 6 km severozápadně od hlavního města, 8 km od letiště.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Aparthotel Planos Beach nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: