Strofades Beach Hotel - Tsilivi, Řecko

Strofades Beach Hotel

Řecko | Tsilivi
Průměrné hodnocení hotelu:
57%
104 zájezdů od 18 190 Kč do 36 690 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Zájezdy do Strofades Beach Hotel nabízí

Strofades Beach Alexandria Club
od 18 190 Kč
Hotel Strofades Beach Alexandria Club
od 18 190 Kč

Recenze Strofades Beach Hotel

J+J
host
J+J
Celkové hodnocení: 10%
nedoporučuje hotel

Po přečtení různých negativních recenzí na hotel Strofades jsme se rozhodli též přispět se svou zkušeností s tímto hotelem a CK Alexandria.

Hotel jsme navštívili v srpnu 2017. Pokoj,který jsme dostali,byl jedním slovem strašný.Úzká,rozvrzaná postel pro dva byla sice čistě ustlaná, ale na podlaze velmi zablácený špinavý koberec, neboť do pokoje se vstupovalo z chodby,kde nabylo vydlážděno, pouze písek jako na polní cestě, totéž na balkoně.Byla to přístavba třetího patra, která nebyla dodělaná. Příslušenství bylo zřejmě též před rekonstrukcí, všude plíseň, výlevky rezavé, WC nesplachovalo voda téměř netekla.Po třídenním dohadování s arogantním delegátem (Řek, pro kterého to bylo normální) se nám podařilo přestěhovat.Po návratu jsme požádali CK o kompenzaci za tři dny dovolené, strávené v chlívě a doložili foto. Vzhledem k tomu, že zájezd stál téměř 30 tis.Kč na osobu na 11 dní, očekávali jsme, že by to CK mohla uznat a nabídnout nám třeba nepatrnou poukázku na slevu dalšího zájezdu. Právní zástupce CK nám však odpověděl,že vše bylo v pořádku. Pokusili jsme se proto o mimosoudní vyrovnání přes ČOI, ale ani tak jsme neuspěli. Dospěli jsme proto k závěru, že CK Alexandria má zajímavý náhled na kvalitu poskytovaných služeb a že již jejich služeb nikdy nevyužijeme.

Termín dovolené s partnerem: srpen 2017
Hodnocení:
Poměr spokojenost / cena:
30%
Pokoj (vybavení, velikost, umístění):
10%
Úklid (pokoje, prostory hotelu):
60%
Služby hotelu (komunikace, řešení stížností...):
30%
Jídlo a stravování:
60%
Lokalita (umístění hotelu, okolí):
60%
Vybavení hotelu (posilovna, SPA atd.):
50%
Užitečná recenze? ano (5x) / ne (2x)
Černá B.
host
Černá B.
Celkové hodnocení: 40%
nedoporučuje hotel
Hotel neodpovídá uváděné kategorii a už vůbec ne ceně!

Na dovolené jsme byli v termínu 10.-17.9.2017. První dojem po příjezdu nebyl nikterak zlý, i když okolí hotelu je opravdu zanedbané. Na druhý pohled už jsme zjistili, že nejen okolí je zanedbané. Rozpadlé květníky se suchými kytkami, dětské hřiště kapitola sama pro sebe...člověk se musel hodně přemáhat, aby tam děti pustil a celou dobu jen trnul, aby se jim něco nestalo, jelikož jednotlivé prvky na hřišti se i rozpadaly. Největším problémem hotelu je však voda! Buď netekla vůbec a nebo jen tak drobně, že byl problém vykonávat úplně běžnou hygienu. Jednou půl dne nešla elektřina a tudíž ani netekla voda! Dva dny na to jsme se probudili a z kohoutku ani kapka, takže ani vyčistit si zuby nebylo možné. Prostě voda v hotelu byla opravdu šílenost! A jistě si každý dovede představit, když je plný hotel hostů a půl dne neteče voda, jak asi vypadají toalety ... prostě hnus! Celá dovolená byla o čekání v hotelové restauraci. Nejdříve člověk čekal na místo u stolu, pak na talíře, kterých bylo prostě málo, takže jednoduše došly a třeba 10-15 min. nebyly, pak čekání pokračovalo ve frontě na jídlo a jeho doplnění...pokud člověk neměl štěstí a nebo rychlé reakce, tak z ovoce měl pouze jablka a meloun, vše ostatní bylo okamžitě pryč, jelikož toho bylo málo. Když došly skleničky, tak prostě doplnili plastové kelímky, takže ve 3*+ pijete v hotelové restauraci víno z plastu! Kapacita restaurace v poměru k počtu hostů byla prostě nedostačující! A k tomu si přimyslete ještě nepříjemný personál, který se tváří, jako že ho hosté otravují a neustále špinavé ubrusy a ušmudlané potahy na židlích. Alespoň že to jídlo bylo chutné. I když si vůbec nechci radši představit, jak ho vařili, když třeba nešla elektřina a netekla voda a jak umyli nádobí od snídaně... :-( Paní recepční, když někdo vešel, ani nezvedla hlavu, natož aby snad zdravila. Zjistili jsme totiž, že hotel je závislý na dovážené vodě. Je dovážena autem s cisternou, přečerpává se do nádrží a poté se čerpá do hotelových rozvodů. Takže když nejde elektřina nebo voda dojde, je celý hotel bez možnosti umýt si třeba jen ruce, nebo spláchnout toaletu. Proto je zřejmě i upraven tlak v potrubí, aby teklo vody málo, aby se s ní šetřilo. Ale není příjemné, když stojíte namydlení ve sprše a voda přestane téci!! Na dovolenou jsme dorazili v neděli, v úterý ráno se porouchal výtah. Bydleli jsme ve druhém patře s dvouletým dítětem + kočárek. Báječné zpestření dovolené tahat kočárek po schodech. Na úterní schůzce s delegátem bylo přislíbeno, že bude výtah opraven a následující den již bude v provozu. Až do konce našeho pobytu se tak nestalo. Takže i kufry při odjezdu jsme si museli odnosit po schodech. V den našeho odjezdu nám začala přetýkat nádržka od WC, jsem moc ráda, že už jsme to nemuseli řešit!

Jediné pozitivum na hotelu byl ochotný, milý a stále se usmívající personál na Pool baru. Ti byli opravdu prima, i když za barem trávili neskutečné množství hodin. Celkem dobře fungovaly i uklízečky na pokojích. Měli jsme stále čisté ručníky i lůžkoviny. Vybavení pokojů jednou skříní s dvěma fochy a osmi ramínky je pro čtyři lidi žalostně málo a navíc skříň i zapáchala. Takže jsme celou dovolenou byli nuceni mít oděvy stále v kufrech :-( Pláž byla krásná a moře úžasně teplé a čisté. To bylo veliké plus na našem pobytu. Ale za to nemůže hotel ani cestovka, jelikož se nejednalo o hotelovou pláž. Plážový servis jsme si platili přímo na místě. Přechod od hotelu na pláž vedl kolem popelnic a kontejnerů a místem kde jezdili i auta a motorky, takže pustit děti samotné nebylo možné.

Cestovali jsme s CK ALEXANDRIA do klubového hotelu, ale animační program byl žalostný! A nikdo nás dopředu neupozornil, že od středy bude animační program omezen, jelikož část animátorů prostě odjede zpět do ČR, přesto že dle nabídky CK má fungovat do 24.9. Delegát byl příjemný a usměvavý jen do té doby, dokud objednával a prodával výlety, jakmile došlo na řešení problému, byl nepříjemný až arogantní. Jelikož mi poslední den večer, když opět při sprchování přestala téct voda, došla trpělivost a sepsali jsme čtyři dospělí reklamaci, kterou jsme se pokusili delegátovi předat a žádali o jeho podpis. S arogantním úsměvem nám řekl, že nám ani náhodou nic podepisovat nebude! Že to má od společnosti zakázané. Na základě těchto zkušeností s CK ALEXANDRIA již určitě nikdy nikam nepojedu a rozhodně to nedoporučuji ani ostatním potencionálním klientům!!!

Termín dovolené s dětmi: září 2017
Hodnocení:
Poměr spokojenost / cena:
20%
Pokoj (vybavení, velikost, umístění):
40%
Úklid (pokoje, prostory hotelu):
80%
Služby hotelu (komunikace, řešení stížností...):
20%
Jídlo a stravování:
50%
Lokalita (umístění hotelu, okolí):
60%
Vybavení hotelu (posilovna, SPA atd.):
10%
Vhodný pro:
  • rodiny s dětmi
  • páry
  • přátele
  • seniory
Užitečná recenze? ano (5x) / ne (0x)

Hodnocení klientů odjinud

Zdroj
Počet recenzí
Nejnovější recenze
Celkové hodnocení
260 recenzí hotelu
středa 07.08.2019
72%
8 recenzí hotelu
pondělí 04.07.2016
60%

Informace o Strofades Beach Hotel

Krásná odpočinková dovolená u čistého moře, spousta aktivit i poznávání památek na vás čekají při pobytu v hotelu Strofades Beach.

Poloha

Hotel najdete na oblíbeném ostrově Zakynthos, 7 km od mezinárodní letiště Dionysos Solomos. Písečná pláž je přímo u hotelu a hotel je obklopen zahradou.

Vybavení hotelu

Hotel má pro své hosty bazén s lehátky a slunečníky zdarma. Pro děti je zde dětské hřiště a animační programy po celý den. Dospělí se mohou zabavit při hře kulečníku či večerních zábavných programech. Pro všechny je nedaleko hotelu aquapark. Na recepci, která je otevřena 24 hodin denně, je služba úschovny zavazadel. Prostory jsou klimatizované s připojením na Wi-Fi. Celý areál je bezbariérový, vyšší patra jsou dostupná výtahem. Pro firmy je v hotelu společenský sál.

Pokoje

Útulné pokoje v typickém středomořském stylu mají vlastní sociální zařízení s vanou nebo sprchou a jsou klimatizované. K příslušenství patří také televizor, trezor a Wi-Fi připojení. Všechny pokoje mají balkón s výhledem do zahrady, na bazén, či na moře. Pokoje jsou denně uklízeny pokojovou službou. Vybírat můžete také větší rodinné pokoje.

Stravování

Stravovat se můžete v restauraci s krásným výhledem na bazén a pláž. Vybírat můžete ze specialit řecké i mezinárodní kuchyně. Na občerstvení přes den či večer můžete využít baru u bazénu.

Pláž a okolí hotelu

Pláž u hotelu je písčitá, s pozvolným vstupem do moře. Celý ostrov Zakynthos skýtá nepřeberné množství možností pro výlety za kulturou i dobrým jídlem.

Nejbližší termíny

květen 2020
29. 5. (Pá) - 5. 6. 2020 (Pá)
CK Alexandria: Strofades Beach Alexandria Club
8
Letecky
Brno, Ostrava, Praha
All inclusive
29. 5. (Pá) - 9. 6. 2020 (Út)
CK Alexandria: Strofades Beach Alexandria Club
12
Letecky
Brno, Ostrava, Praha
All inclusive
31. 5. (Ne) - 7. 6. 2020 (Ne)
CK Alexandria: Strofades Beach Alexandria Club
8
Letecky
Brno, Ostrava, Praha
All inclusive
31. 5. (Ne) - 14. 6. 2020 (Ne)
CK Alexandria: Strofades Beach Alexandria Club
15
Letecky
Brno, Ostrava, Praha
All inclusive
červen 2020
2. 6. (Út) - 9. 6. 2020 (Út)
CK Alexandria: Strofades Beach Alexandria Club
8
Letecky
Brno, Ostrava, Praha
All inclusive

Alternativní hotely

Cosmopolitan Studios - Řecko, Tsilivi,

Cosmopolitan Studios

Řecko, Tsilivi
Hodnocení klienty: 90%
Galini Studios - Řecko, Tsilivi,

Galini Studios

Řecko, Tsilivi
1 termín, cena 25 705 Kč
Aparthotel Planos Beach - Řecko, Tsilivi,

Aparthotel Planos Beach

Řecko, Tsilivi
Hodnocení klienty: 70%
Contessina - Řecko, Tsilivi,

Contessina

Řecko, Tsilivi

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na:

Recenze na další hotely

Prohlédněte si podobně hodnocené hotely v destinaci Tsilivi a okolí.

Další recenze