Detail hotelu Coral Strand Smart Choice Hotel Seychelles

Hotel střední kategorie s krásnou polohou přímo u pláže, patřící k nejoblíbenějším na ostrově Mahé.

Poloha - Hotel leží přímo u jedné z nejkrásnějších písčitých pláží ostrova Mahé, dlouhé 3 km, na severozápadním pobřeží, v letovisku Beau Vallon, 15 km od letiště a 5 km od hlavního města Victoria.

Ubytování - 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky mají koupelnu/WC, klimatizaci, TV, telefon, trezor, fén, miniledničku, většina pokojů má balkon. Deluxe pokoje jsou větší, mají minibar. Pokoje s výhledem na moře za příplatek.

Vybavení - Zrekonstruovaný hotelový areál se 165 pokoji typu standard a deluxe nabízí vstupní halu s recepcí, restaurace, bazén, bar u bazénu, lehátka a slunečníky u bazénu, potápěčské centrum PADI, směnárnu, minimarket, zábavní programy, windsurfing, kajaky, šnorchlování, šlapadla.

Stravování - Snídaně bufetovéObědy  Večeře bufetové/servírované

Střediska

Je největším Seychelským ostrovem co do rozlohy i počtu obyvatel, kterých zde žije cca 70 tisíc, což představuje téměř 90 % veškeré populace této ostrovní republiky. Na ostrově najdeme bujnou vegetací pokryté hornaté vnitrozemí, přes 80 idylických pláží, z nichž každá má odlišný charakter či hlavní město Victoria, které je vystavěno kolem zálivu na úpatí hory Morne Seychellois. Vody ostrova jsou chráněny korálovými útesy, což umožňuje provozování vodních sportů a vytváří ideální podmínky pro potápění a šnorchlování. Dovolenou na Mahé doporučujeme těm, kteří chtějí relaxovat uprostřed tropického ráje, ale zároveň mít na dosah moderní civilizaci v městečku Victoria, které je snadno dosažitelné pravidelnou autobusovou dopravou.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Coral Strand Smart Choice nabízí

Coral Strand Smart Choice Hotel
od 39 710 Kč
Coral Strand Smart Choice Hotel
od 40 730 Kč
Coral Strand
od 54 490 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: