Detail hotelu Kempinski Seychelles Resort

Moderní hotel vhodný pro náročnou klientelu.

Poloha hotelu

Luxusní hotel světově proslulého řetězce Kempinski byl otevřen koncem roku 2011. Hotel leží v jižní části ostrova Mahé v zálivu Baie lazare. Letiště je vzdáleno 30 minut jízdy a hlavní město Victoria 40 min. jízdy.

Vybavení

Klienti mohou využívat vstupní halu s recepcí, rozlehlý bazén, konferenční místnost, 2 restaurace (Cafe Lazare a L´Indochine), bar na pláži a bar v lounge.

Ubytování

K dispozici je několik typů pokojů – od dvoulůžkových po prezidentské suite. Pokoje mají koupelnu se sprchou, WC, klimatizaci, TV/sat., WiFi (za poplatek), lednici trezor, obývací část a balkon nebo terasu s výhledem do zahrady. Na vyžádání výhled na moře.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu v Café Lazare. V případě zájmu mohou klienti večeřet za doplatek i v restauraci L´Indochine (obdrží 50% slevu na jídlo, kromě nápojů).

Sport

Fitness, tenisové kurty, potápění, plavba člunem, nemotorizované vodní sporty (katamarán, šnorchlování, šlapadla).

Děti

Dětský klub.

Platební karty

VISA, MC

Odkaz na stránky hotelu

http://www.kempinski.com

Internet

WiFi (za poplatek).

Poloha

Hotel se nachází v jižní části ostrova Mahé, přímo v oblíbeném Baie Lazare, cca 30 km od hlavního města Victoria a cca 20 km od letiště, přímo u písečné pláže.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Kempinski Seychelles nabízí

Kempinski Seychelles Resort
od 47 477 Kč
Kempinski Seychelles Resort
od 65 180 Kč
Kempinski Seychelles Resort
od 66 990 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: