Detail hotelu Le Duc de Praslin

Pláž - Nádherná pláž pokrytá jemným bílým pískem se nachází přímo u hotelu.

Poloha - Menší hotelový areál sestávající z patrových bungalovů je vystavěn v tropické zahradě přímo u pláže Cote d´Or na východě ostrova. Transfer z letiště trvá cca 25 minut.

Sport a zábava - Vodní sporty na pláži cca 400 m od hotelu za poplatek. Nedaleko cca 300 m potápěčské centrum (za poplatek). Možnost pronájmu horských kol (za poplatek).

Tipy pro správnou volbu - klidné prostředí | výborná poloha přímo na pláži | klimatizované pokoje

Vybavení hotelu - Recepce, dvě restaurace, bar u bazénu, bar na pláži, bazén s terasou na opalování, kde jsou k dispozici slunečníky a lehátka.

Pokoje - Dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky jsou vybaveny koupelnou, WC, klimatizací, trezorem, vysoušečem vlasů, varnou konvicí, telefonem, televizí a terasou.

Střediska

Druhý největší ostrov seychelského souostroví s pěti tisíci obyvateli je od hlavního ostrova Mahé vzdálen cca 15 minut letu. Praslin je ideálním místem pro prožití klidné a romantické dovolené. Je tou pravou volbou pro ty, kteří chtějí být dále od civilizace a co nejblíže přírodě. Nenajdeme zde žádná města, pouze dvě větší vesnice, doprava je velmi slabá, počet aut omezený. I zde jsou pláže ve většině případů chráněny korálovou bariérou. Kromě úchvatného pestrobarevného podmořského světa, který ocení především milovníci potápění je samotný ostrov proslaven především nádhernými plážemi lemovanými typickými balvany a skalisky či nádhernou přírodou. Unikátní jsou kokosové palmy Coco de Mer rostoucí pouze na ostrově Praslin, soustředěné ve světoznámém údolí Vallé de Mai, jenž je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Le Duc de Praslin nabízí

Le Duc de Praslin
od 65 990 Kč
Le Duc Praslin
od 65 990 Kč
Le Duc De Praslin
od 65 990 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: