Hotely Slovensko

Slovensko - pohoda u našich východních sousedů

Slovensko je nám zemí nejbližší - vzdáleností, společnými dějinami i příbuzným jazykem. Na dovolenou se sem jezdí především kvůli přírodě a řadě termálních lázní a akvaparků jako Velký Meder, Rajecké Teplice, Piešťany, Tatralandia či Bešeňová.

Slovenská republika se rovněž může pochlubit nádhernými horami. Nejznámější jsou Vysoké Tatry s Gerlachovským štítem, sahajícím do 2 655 metrů, Nízké Tatry, Malá a Velká Fatra, Orava a Karpaty.

Termály, řeky, kopce a památky Slovenska

Ubytování na Slovensku je možné v jeho hlavním městě Bratislavě, v památkových rezervacích Trenčín, Banská Štiavnica a Bardejov i u přehradních jezer Liptovská Mara či Zemplínská Šírava.

Vyberte si z mnoha pobytů na Slovensku a poznejte jeho krásy jako hrady Spišský, Strečno a Devín, jeskyně Demanovská a Dobšinská nebo jeden z mnoha národních parků v čele s Pieninami, Poloninami a Slovenským rájem. V zimě si skvěle zalyžujete v areálech Vrátná, Chopok a Malino Brdo. Jen pozor na setkání s vlkem či medvědem, ve zdejších lesích jich běhá spousta!

Často kladené otázky

Kdo prodává zájezdy na Slovensko?

Jaké jsou ceny zájezdů na Slovensko?

Ceny začínají na 360 Kč (Privát Márk), nejdražší zájezd stojí 57 330 Kč (Hotel Aphrodite Palace).

Které hotely jsou nejlépe hodnocené?

Klienti nejlépe hodnotí na Slovensku hotely: Penzion Kamzík (100%), Apartmánový dům Fatrapark (100%), Hotel Sorea Hutník (100%), Penzion Viktória (100%), Vila Rhea (100%).

Které hotely jsou u klientů oblíbené?

Nejoblíbenější hotely na Slovensku jsou podle cestovatelů tyto: Ski & Wellness Residence Družba, Hotel Aphrodite, Penzión Prima Podhájska, Grandhotel Praha, Hotel Flóra.