Čatež Hotel - Terme Čatež, Slovinsko
Čatež Hotel
Slovinsko | Terme Čatež
443 zájezdů od 2 720 Kč do 14 280 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Čatež Hotel

Ubytování

hotel Čatež se nachází v areálu termálních lázní Čatež. Nabízí ubytování v pokojích bez balkonu, v pokojích s balkonem a v suite - rodinné pokoje.

Pokoje bez balkonu: dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky (TWIN), část pokojů s možností přistýlky, koupelna s WC, fén, telefon, SAT TV. Pokoje jsou ve starší části hotelu.

Pokoje s balkonem: klimatizace, dvoulůžkové pokoje s oddělenými lůžky (TWIN a s možností přistýlky nebo dvoulůžkové pokoje s francouzskou postelí 190 x 200 cm a možností přistýlky, koupelna s WC, fén, telefon, SAT TV, minibar, WI-FI internet. Pokoje jsou v nové části hotelu.

Suite - rodinné pokoje: dvoulůžkový pokoj s balkonem a klimatizací, v druhé části suite možnost 2 přistýlek, koupelna s WC, fén, minibar, SAT TV, WI-FI. Pokoje jsou v nové části hotelu.

Hotel disponuje také pokoji pro osoby tělesně postižené.

Součástí hotelu je hotelová restaurce, aperitiv bar, Spa & Wellness centrum, hotelový bazénový komplex, centrum zdraví, hotelové parkoviště, internetový

Vybavení

bazén, bazén pro děti, internet (WIFI), kavárna, klimatizace, krytý bazén, lázně, parkoviště, recepce, restaurace, sauna, terasa

Střediska

Lázně ČatežNejznámější a největší termální lázně ve Slovinsku a jedny z nejrozsáhlejších v Evropě s celkovou vodní plochou kolem 12 000 m2 se rozkládají ve vinařském kraji v blízkosti hranic nedaleko chorvatského Záhřebu. Léčivé vlastnosti termální vody byly známé již před 200 lety, kdy byly odkryty první prameny. V současné době vyvěrá v lázních Čatež 11 pramenů termální vody z hloubky 300 až 600 m s teplotou vody od 42 °C do 63 °C.V lázních se léčí: revmatické nemoci, stavy po operaci pohybového ústrojí a úrazech, neurologické nemoci a stavy po operaci rakoviny prsu. Zdravotní centrum s 24 hodinovým lékařským dozorem, třemi bazény s různou teplotou vody a vším potřebným vybavením se nachází v hotelu Čatež. Nabízí se zde různé programy - preventivní program pro seniory, program pro aktivní odpočinek, programy pro podnikatele, program na zmírnění bolesti páteře. Lázně však nejsou určeny jenom k léčení, ale i k prevenci, celkovému posílení imunity organismu a samozřejmě i k rekreaci. Venkovní termální riviéra se skládá z 10 bazénů o teplotě 26-31 °C. Naleznete zde padesátimetrový olympijský bazén s chladnější 26 °C teplou vodou určený zejména pro plavání, bazén s umělými vlnami, vířivky, tobogány, jezírka, vodopády, speciální dětský bazén s pirátským ostrovem a různými prolézačkami, bazén pro nejmenší, rychlou i pomalou řeku, zábavný park s trampolínou a další atrakce. V areálu jsou restaurace, cukrárna, minigolf, tenisové kurty. Otevřeno je celoročně. Vnitřní termální riviéra byla rozšířena na 2 300 m2, je zde bazén s vířivkami a ostrůvkem, rychlá řeka, tobogány, bazén s vlnami a dětský bazén. Teplota bazénů se pohybuje mezi 30-31 °C. Dále je k dispozici sluneční terasa, restaurace, snack bar, osm druhů sauny.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Čatež Hotel nabízí

Hotel Čatež
od 2 790 Kč
Hotel Čatež
od 2 790 Kč
Hotel Čatež
od 2 720 Kč

Ohlídejte si akční nabídky, nic vám neunikne

Každý den pro vás hledáme výhodné zájezdy a letenky za super ceny. Vytvořte si zdarma hlídač.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: