Detail hotelu Hotel Capri By Fraser Barcelona

Poloha - Hotel byl otevřen v prosinci 2008 a může se pochlubit vynikající polohou v módní čtvrti Poble Nou. Nachází se jen 10 minut chůze od katedrály Sagrada Familia a nedalekého parku Ciutadella s impozantní památkou Arc de Triomf. Barcelonské pláže jsou jen 20 minut jízdy od hotelu. Hotel má vynikající centrální polohu, v jeho okolí se nachází nepřeberné množství restaurací, barů a nočních klubů.

Pokoje - Všechny pokoje s vlastním příslušenstvím jsou klimatizované a jsou vybaveny SAT-TV, rádiem, telefonem s přímou volbou, minibarem, pracovním stolem, bezpečnostní schránkou a vysoušečem vlasů s toaletními potřebami. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu a zdarma.

Popis - Hotel nabízí ve svých 96 pokojích vysoký komfort ubytování zahrnující 24 hod. recepční službu, hotelové lobby, restauraci, bar, konferenční prostory, bezdrátové připojení k internetu, pokojovou službu a služby business centra s možností pronájmu automobilu.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Capri By Fraser nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: