Detail hotelu Vista Blanes

Popis - Velký bazén, kousek od typické pláže, blízkost centra středisek Cala Blanes a Cala Forcat se svými restauracemi a bary....komplex ideální pro rodiny s dětma.

Rychlý přehled - vynikající pro rodiny

typický styl

komplex s bazénem, terasou v zahradě a restaurací

Stručná poloha - jen 150 metrů od pláže

500 metrů od centra letoviska

2 km od historické Ciutadelly

Poloha - apartmánový komplex leží na okraji střediska Calan Blanes pouhých 150 metrů od menší písečné pláže. 500 metrů od hotelu je centrum střediska s obchůdky a restauracemi. Historická Ciutadella leží jen 2 km od hotelu. Středisko je vyhledáváno zejména rodinami s dětmi a páry pro svoji klidnou atmosféru.

Vybavení hotelu - komplex apartmánů rozdělených do šesti budov nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci s barem, pěkný bazén v zahradě s lehátky a slunečníky, dětský bazén, dětské hřiště, minimarket.

Vybavení pokoje - apartmány zařízené v menorském stylu s ložnicí a obývací místností s rozkládacím gaučem (maximální obsazení 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti), koupelna s WC, kuchyňský kout (s mikrovlnkou, ledničkou), trezor (za poplatek), SAT/TV, balkon nebo terasa.

Pojmenování zařízení 1 - APARTMÁN s jednou ložnicí až pro 4 osoby

Popis zařízení 1 - apartmány zařízené v menorském stylu s ložnicí a obývací místností s rozkládacím gaučem (maximální obsazení 3 dospělí nebo 2 dospělí a 2 děti), koupelna s WC, kuchyňský kout (s mikrovlnkou, ledničkou), trezor (za poplatek), SAT/TV, balkon nebo terasa.

Stravování - vlastní, možnost dokoupení polopenze.

Cena letecky/osoba zahrnuje - 7(10,11) nocí bez stravy, leteckou dopravu Praha - Menorca - Praha, transfer v místě pobytu, služby delegáta, letištní a bezpečnostní taxy.

Cena letecky nezahrnuje - navýšení palivového příplatku, pobytové taxy (splatné v místě)

Příplatky k letecké dopravě - komplexní pojištění.

Dopňující informace - pobytové taxy - Menorca - 1 Eur + 10% DPH /osoba/den. Děti/mládež do 15,99 let tento poplatek neplatí.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Vista Blanes nabízí

Apartmány Vista Blanes
od 11 951 Kč
Vista Blanes
od 10 571 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...