Detail hotelu Roca Nivaria GH - Adrian Hoteles

Luxusní hotel na jihu ostrova nabízí překrásné panoramatické výhledy na Atlantský oceán, kvalitní služby, rodinnou atmosféru a osobní přístup. Doporučujeme všem, kteří si chtějí vychutnat program all inclusive v klidném prostředí stranou rušných turistických letovisek.

Poloha hotelu

Přímo u moře a malebné pobřežní promenády, v blízkosti klidného střediska Playa Paraiso. Díky jedinečné poloze na jižním pobřeží ostrova nabízí hotel překrásné výhledy na Atlantský oceán a sousední ostrov La Gomera. V blízkosti se nacházejí nákupní možnosti, několik restaurací a barů. Centra známých středisek Costa Adeje/Playa de las Américas jsou vzdálena cca 12 km (hotelový transfer několikrát denně zdarma).

Vybavení

Luxusní hotel (294 pokojů, výtahy) nabízí vstupní halu s recepcí, společenskou místnost s TV/sat., hlavní restauraci, 2 restaurace `a la carte (španělskou a italskou), bary, obchůdky se suvenýry a kadeřnictví. V subtropické zahradě se nachází 2 bazény (1 s možností klimatizace/vyhřívání), vířivka, bar a restaurace u bazénu, terasa na slunění s lehátky, slunečníky a osuškami zdarma.

Ubytování

Prostorné pokoje disponují klimatizací, koupelnou/WC (oddělená sprcha/vana, vysoušeč vlasů), TV/sat., telefonem, minibarem (za poplatek), trezorem (za poplatek) a balkonem nebo terasou. Pokoje s výhledem na moře za příplatek. Superior pokoje jsou vybaveny shodně, jsou však prostornější. Pokoje typu junior suite (JSFSV) mají opticky oddělenou ložnici od obývací části pokoje a výhled na moře. Pokoje Suite Superior (SUSVS) mají ložnici od obývací části pokoje oddělenou zcela. Promo pokoje mohou být umístěny v méně výhodné poloze.

Zábava

Denní i večerní animační programy pro všechny věkové kategorie. Živá hudba v piano baru.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Program all inclusive za příplatek. U večeře je vyžadováno společenské oblečení.

Pláž

Malá uměle vytvořená písečná pláž přímo u hotelu (přístup na pláž hotelovým výtahem). Lehátka a slunečníky na pláži za poplatek.

Sport

Zdarma sportovní aktivity v rámci animačních programů, multifunkční sportovní hřiště. Za poplatek tenis (tvrdý povrch), fitness a půjčovna horských kol.

Děti

Integrované dětské brouzdaliště (s možností klimatizace/vyhřívání), dětské hřiště, miniklub. Dětská postýlka zdarma (na vyžádání), hlídání dětí (na vyžádání, za poplatek).

Program All Inclusive

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu

– lehký snack během dne (10.00–18.00 hod.)

– odpolední káva, čaj a zákusky

(16.00–17.30 hod.)

– alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby

(10.00–23.00 hod.)

– 2x týdně možnost výměny večeře v hlavní

restauraci za večeři v restauraci `a la carte

(nutná rezervace předem)

– fitness, tenis (nutná rezervace předem)

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX, Diners Club.

Bezbariérové vybavení

Hotel disponuje několika pokoji speciálně uzpůsobenými pro handicapované klienty (na vyžádání). Bezbariérový pohyb v celém areálu hotelu.

Odkaz na stránky hotelu

http://www.rocanivaria.com

Internet

Internetový koutek zdarma (omezený počet PC).

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do hotelu Roca Nivaria GH nabízí

Adrian Hotels Roca Nivaria
od 23 963 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: