Detail hotelu Alborada Beach Club

Poloha

Na jihu ostrova, 12 km od letiště, ve vesničce Las Galletas. Přímo vedle komplexu najdete menší obchodní centru s restauracemi. Centrum městečka Las Galletas s obchody, restauracemi a bary je vzdáleno cca 100m. Větší nákupní možnosti jsou ve 12 km vzdáleném středisku Los Cristianos a Playa de Las Américas.

Vybavení hotelu

Jednoduše zařízený komplex byl částečně rekonstruován v roce 2013, je součástí komplexu Ten Bel. Komplex nabízí celkem 285 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí, internetový terminál (za poplatek), bezplatné Wi-Fi připojení k internetu v prostoru baru u bazénu, restauraci, 2 bary, kongresový sál, dětský klub (děti 4 – 12 let), pronájem aut. V hotelové zahradě je bazén pro dospělé s mořskou vodou (3 200 m2), sluneční terasa, slunečníky, lehátka, dětské brouzdaliště a dětské hřiště. Zkušený tým animátorů zajišťuje pro děti i dospělé denní sportovní a zábavné programy, večerní show a hudební představení.

Pokoje

Apartmán: (cca 56 m2) Jednoduše zařízený apartmán má oddělenou dvoulůžkovou ložnici, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout se základním vybavením a ledničkou, možnost Wi-Fi připojení k internetu (za poplatek), telefon, trezor (k pronájmu), televizi, prostornou koupelnu s WC a terasu nebo balkon. Za příplatek je možné objednat výhled na moře.Maximální obsazenost – 2 dospělé osoby, 2 děti a 1 dítě do 2 let.

Sport a zábava

V komplexu jsou šipky, pétanque, stolní tenis, kulečník, vodní pólo, škola potápění a klub „CORAL SUB“. Golfový klub Los Palos je vzdálen 5 km, Amarilla Golf 8 km a Golf del Sur 9 km.

Pláž

Vedle hotelu se nachází malá světlá písečná pláž, další malá pláž s černým hrubým pískem je v přístavu Las Galletas cca 500 m od hotelu a větší písečné pláže na Playa de las Américas a Los Cristianos jsou od komplexu vzdálené asi 13 km a lze k nim dojet autobusem.

Tipy pro správnou volbu

- přímo na pláži- vhodné pro rodiny s dětmi

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Další hotely naleznete na: