Detail hotelu Fiesta Cala Nova

Poloha hotelu

Na východním pobřeží ostrova, v klidné části letoviska Es Cana s výhledem na moře a ostrov Tagomago. Několik obchodů, barů a restaurací v pěší vzdálenosti od hotelu. Minimarket cca 500 m. Hlavní město Ibiza cca 10 km. Santa Eulalia cca 5 km. Zastávka linkového autobusu v pěší vzdálenosti od hotelu.

Vybavení

305 pokojů, 5 pater, 2 výtahy. Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, lobby bar/kavárna, služby hotelové prádelny (za poplatek). Venku bazén, snack bar u bazénu, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Ubytování

DR: koupelna/WC (vysoušeč vlasů), stropní ventilátor, individuální klimatizace, TV/sat., telefon, minilednička a trezor (za poplatek), balkon nebo terasa.

Stravování

Snídaně a večeře formou bufetu. Možnost dokoupení all inclusive.

Pláž

Písečná pláž Cala Nova s pozvolným vstupem do moře (místy kamenité podloží) cca 100 m od hotelu, lehátka a slunečníky za poplatek.

Sport

Zdarma: stolní  tenis, petanque, šipky, sportovní aktivity v rámci animačních programů. Za poplatek: biliár, vodní sporty na pláži. Golfové hřiště cca 8 km.

Děti

Dětský bazének s vodními atrakcemi, Lisy miniklub (pro děti od 4 do 12 let), dětské hřiště, dětská postýlka na vyžádání a zdarma.

Program All Inclusive

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu Odpolední káva, čaj a zákusky (13.00 – 15.00 hod.) Vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje místní výroby (10.00 – 24.00 hod.)

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz na stránky hotelu

http://www.palladiumhotelgroup.com

Internet

Za poplatek: WiFi a internetový koutek v lobby a na pokojích.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: