Detail hotelu Sol House Mallorca Mixed By Ibiza Rocks

Poloha

Čtyřposchoďový hotel se střední desetiposchoďovou částí je kompletně bezbariérový a má několik pokojů pro vozíčkáře. Je situován v centrální části letoviska Magalluf, oblíbeného vzhledem k bohatému nočnímu životu především u mladší klientely.

Vybavení hotelu

Recepce, výtahy, internet a WI-FI (za poplatek), salonek s TV, bar, snack bar, restaurace, bazén s terasou s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje

Pěkné účelně zařízené dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím jsou vybaveny telefonem, SAT TV, klimatizací, ledničkou a trezorem (oboje za poplatek) a balkonem s výhledem na bazén nebo do okolí. Na vyžádání lze propojené pokoje nebo speciální pokoje pro vozíčkáře.

Sport a zábava

Přímo v hotelu nabídka animačních programů. Stolní tenis a billiard (oboje za poplatek). V blízkosti hotelu možnost provozování všech druhů vodních sportů, cca 1 km od hotelu velký vodní park Western Water Park. Velké množství zábavních podniků, cca 50 m megadiskotéka BCM.

Pláž

Cca 80 m od hotelu se nachází dlouhá písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, možnost pronajmutí lehátek a slunečníků (za poplatek).

Tipy pro správnou volbu

- výborná poloha nedaleko pláže- sport a zábava- bezbariérový hotel- vhodné pro rodiny s dětmi i pro seniory

Střediska

Moderní vzájemně propojená letoviska Palmanova, Torrenova a Magalluf se nacházejí na západní straně největšího zálivu ostrova Bahía de Palma a jsou skvělým výchozím bodem pro výlety do horského masívu Sierra de Tramuntana nebo do hl. města Palma de Mallorca. K oblíbeným zpestřením pobytu patří vodní park Western Water Park, delfinárium Marineland, Casino Paladium a megadiskotéka BCM. Dvě dlouhé promenády lákají k podvečerním procházkám a posezením v okolních barech. Další zábavní, nákupní a sportovní možnosti dokonale dotvářejí atmosféru letoviska. Transfer z letiště trvá asi 30 minut.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Sol House Mallorca nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: