Detail hotelu Amaraigua Hotel

Španělsko - Costa Brava. Menší dvoupatrový hotel ve výborné lokalitě se nachází na několika kilometrové písčité pláži. Je vhodný jak pro rodiny s dětmi tak pro klienty, kteří mají rádi zábavu. V blízkosti letoviska se nachází aquapark Marineland.

pláže - u pláže letiště 40 km centra 400 m nákupní možnosti - na promenádě

centrálně řízená klimatizace telefon TV se satelitním příjmem vlastní sociální zažízení (koupelna se sprchou, WC) trezor (za poplatek)

vstupní hala s recepcí hlavní restaurace bar snack bar salon s TV bazén (lehátka a slunečníky zdarma) dětský bazén miniklub dětské hřiště

písčitá s hrubozrnným pískem lehátka a slunečníky za poplatek

posilovna sauna karaoke animace

biliár vířivka vodní sporty na pláži

All Inclusive: 10:00–23:00, zahrunuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Střediska

V poslední době stále oblíbenější místo zejména pro rodiny s dětmi, je vzdálené cca 50 km od Barcelony a chráněné pohořím Montenegre, s několikakilometrovou členitou pláží lemovanou krásnou pobřežní promenádou s ob chůdky, bary a restauracemi. Městem probíhá železniční trať ve směru Blanes - Barcelona. Marineland, který se nachází v sousedním středisku Palafolls, má velké kouzlo zvláště pro děti. Městečko a je ho okolí má co nabídnout i milovníkům historie a procházek. Transfer z letiště trvá cca 50 minut.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Amaraigua Hotel nabízí

Amaraigua
od 5 690 Kč
Hotel Amaraigua
od 8 790 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: