Detail hotelu Amaraigua Hotel

Španělsko - Costa Brava. Menší dvoupatrový hotel ve výborné lokalitě se nachází na několika kilometrové písčité pláži. Je vhodný jak pro rodiny s dětmi tak pro klienty, kteří mají rádi zábavu. V blízkosti letoviska se nachází aquapark Marineland.

pláže - u pláže letiště 40 km centra 400 m nákupní možnosti - na promenádě

centrálně řízená klimatizace telefon TV se satelitním příjmem vlastní sociální zažízení (koupelna se sprchou, WC) trezor (za poplatek)

vstupní hala s recepcí hlavní restaurace bar snack bar salon s TV bazén (lehátka a slunečníky zdarma) dětský bazén miniklub dětské hřiště

písčitá s hrubozrnným pískem lehátka a slunečníky za poplatek

posilovna sauna karaoke animace

biliár vířivka vodní sporty na pláži

All Inclusive: 10:00–23:00, zahrunuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu. Během dne lehké občerstvení, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a místních alkoholických nápojů. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Střediska

V poslední době stále oblíbenější místo zejména pro rodiny s dětmi, je vzdálené cca 50 km od Barcelony a chráněné pohořím Montenegre, s několikakilometrovou členitou pláží lemovanou krásnou pobřežní promenádou s ob chůdky, bary a restauracemi. Městem probíhá železniční trať ve směru Blanes - Barcelona. Marineland, který se nachází v sousedním středisku Palafolls, má velké kouzlo zvláště pro děti. Městečko a je ho okolí má co nabídnout i milovníkům historie a procházek. Transfer z letiště trvá cca 50 minut.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Zájezdy do Amaraigua Hotel nabízí

Amaraigua
od 11 136 Kč
Hotel Amaraigua
od 17 149 Kč

Ohlídejte si akční nabídky, nic vám neunikne

Každý den pro vás hledáme výhodné zájezdy a letenky za super ceny. Vytvořte si zdarma hlídač.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: