Detail hotelu Flor Los Almendros

Ubytování - Hotel Flor Los Almendros

Poloha - Hotel se nachází v jedné z nejlepších částí Paguery, strategicky umístěný mezi kavárenskou zónou a pláží Palmira, ke které vede od hotelu soukromá cesta (asi 50 m). Hlavní předností hotelu je jeho klid a pohodlí a zároveň skvělá strategická poloha.

Ubytování - Ubytování je ve vkusně vybavených dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky. Pokoje jsou vybaveny klimatizací, soc. zařízením (WC + sprcha), TV, telefonem a terasou.

Vybavení - Hotelovým hostům je k dispozici útulný snack-bar, restaurace, noční bar, bazén (lehátka a slunečníky zdarma, na pláži za poplatek) a několik teras s možností posezení a slunění, Wi-Fi připojení (2 €/1 den, 8 €/3 dny), ve společných prostorech zdarma, internetový koutek za poplatek. Hotel je postaven v andaluském stylu, zasazen v bujné vegetaci, vyzdoben je kachličkami, keramickými květináči a kovanými mřížemi.

Strava - Polopenze – snídaně a večeře formou bufetu.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

 

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: