Detail hotelu Globales Palmanova Palace

Poloha - Hotel leží v prázdninovém letovisku Palmanova. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 300 m od hotelu. Do města Palma, které je vzdáleno cca 20 km, zajišťují dopravu místní autobusové spoje (zastávka je cca 200 m od hotelu). Vzdálenost hotelu od letiště je cca 25 km.

Pokoje - Standardně zařízené pokoje s individuální klimatizací mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek), minibar (za poplatek) a balkon.

Popis - Hotel městského typu svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, kavárnu a konferenční místnost. V areálu hotelu je jeden bazén. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Sport a zábava - Hotel pro své hosty pořádá různé denní animační a večerní zábavné programy. Pro děti je zde miniklub. Zdarma si můžete zahrát přímo v areálu hotelu petang, šipky, zastřílet si z luku nebo si zacvičit vodní aerobik. Za poplatek je kulečník a stolní tenis. Hosté si mohou půjčit kolo nebo auto a projet celý ostrov. Půjčovna je přímo u hotelu. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Globales Palmanova Palace nabízí

Globales Palmanova Palace
od 11 190 Kč
Hotel Globales Palmanova Palace
od 13 880 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: