Detail hotelu Globales Palmanova Palace

Poloha - Hotel leží v prázdninovém letovisku Palmanova. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 300 m od hotelu. Do města Palma, které je vzdáleno cca 20 km, zajišťují dopravu místní autobusové spoje (zastávka je cca 200 m od hotelu). Vzdálenost hotelu od letiště je cca 25 km.

Pokoje - Standardně zařízené pokoje s individuální klimatizací mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, vysoušeč vlasů, SAT-TV, bezpečnostní schránku (za poplatek), minibar (za poplatek) a balkon.

Popis - Hotel městského typu svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, restauraci, bar, kavárnu a konferenční místnost. V areálu hotelu je jeden bazén. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Sport a zábava - Hotel pro své hosty pořádá různé denní animační a večerní zábavné programy. Pro děti je zde miniklub. Zdarma si můžete zahrát přímo v areálu hotelu petang, šipky, zastřílet si z luku nebo si zacvičit vodní aerobik. Za poplatek je kulečník a stolní tenis. Hosté si mohou půjčit kolo nebo auto a projet celý ostrov. Půjčovna je přímo u hotelu. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Globales Palmanova Palace nabízí

Globales Palmanova Palace
od 9 990 Kč
Hotel Globales Palmanova Palace
od 9 990 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: