Detail hotelu Aya Hotel

Poloha - centrum letoviska cca 500 m. Transfer z letiště cca 20 min.

Vybavení - hotel nabízí 142 pokojů na 5 podlažích s výtahy. Hostům je k dispozici přijímající hala s recepcí, společenská místnost se satelitní TV, WiFi zdarma, restaurace s výhledem na pobřežní promenádu, bar a úschovna kol (za poplatek). V udržované zahradě naleznete bazén, opalovací terasu a bar u bazénu. Lehátka u bazénu zdarma. Osušky na kauci.

Ubytování - dvoulůžkové pokoje (2A/3A): klimatizace, posezení, trezor k pronajmutí, telefon, minibar, satelitní TV, sprcha, vana, fén, WC a balkon. Jednolůžkové pokoje (1F): sprcha, jinak stejné vybavení jako 2A/3A. Jednolůžkové pokoje (1D): sprcha, jinak stejné vybavení jako 2A/3A. Dvoulůžkové pokoje (2D/3D): stejné vybavení jako 2A/3A. Dvoulůžkové pokoje (2B/3B): balkon s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako 2A/3A. Joker pokoje (2S): balkon s výhledem do zahrady, jinak stejné vybavení jako 2A/3A. Junior suite (2C/3C): sprcha, balkon na stranu do zahrady, jinak stejné vybavení jako 2A/3A.

Děti - vestavěný dětský bazén, dětské hřiště, dětské židličky v restauraci a dětské postýlky na vyžádání zdarma.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Aya Hotel nabízí

Aya Hotel
od 50 156 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: