Detail hotelu Hipotels Club Mediterráneo

Tento komplex apartmá doporučujeme pro aktivně založené rodiny, které uvítají blízkost centra letoviska Sa Coma. Rodiny s dětmi jsou vítány ve Funtazie klubu. Bohatý animační program v češtině probíhá v příjemném prostředí rozlehlého dětského hřiště. Hry, malování, sportování, zábava pod palmami nebo u vody pro všechny děti. Dospělí mohou využít široké nabídky sportovních možností nebo výletu do okolí.

Poloha hotelu

Na východním pobřeží Mallorky v moderním středisku Sa Coma. Do centra příjemná procházka po hlavním korzu s mnoha obchody, restauracemi, bary. Ideální místo pro výlety do okolí (krápníkové Dračí jeskyně, vesnice Son Servera, letovisko Cala Millor, golfové hřiště vzdálené 7 km). Několik lékáren v nejbližším okolí, hlavní nemocnice v Palma de Mallorca. Zábavné vodní aquaparky poblíž hlavního města.

Vybavení

Komplex v zimě 2012/13 po rekonstrukci. Je rozdělen místní komunikací na 2 části. První část je orientovaná zejména na ubytovací služby – tříposchoďové budovy (bez výtahu) s jednotlivými apartmá v zahradě, u bazénu. V hlavní budově recepce, ordinační hodiny lékaře v dopoledních a odpoledních intervalech. Venkovní vybavení: sladkovodní bazén s oddělenou částí pro děti, snack bar u bazénu, sprchy. Druhá část komplexu – dvě klimatizované nekuřácké restaurace (jedna s terasou), salon bar s TV, vnitřní i venkovní amfiteátr, 2 venkovní sladkovodní bazény s dětským tematickým bazénem, rozlehlá palmová a piniová zahrada s velkým dětským hřištěm, další apartmá. Lehátka a slunečníky u všech bazénů (zdarma), osušky (depozit).

Ubytování

AP: 1 oddělená ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, sporák, základní nádobí, mikrovlnná trouba), koupelna/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., individuální klimatizace, telefon, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa. Velikost pokoje 40,5 m2. Dětská postýlka možná na vyžádání (zdarma).

Zábava

Animační program Fun & Active v období 27. 6. - 29. 8. 2015.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře) nebo all inclusive.

Pláž

Krásná široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přístupná přes pěší promenádu. Lehátka a slunečníky (za poplatek), sprchy na pláži.

Sport

Zdarma: v hotelu stolní tenis (vybavení oproti kauci), plážový volejbal, střelba ze vzduchovky, lukostřelba, boccia, aerobik, aquaaerobik, jedna lekce potápění pro začátečníky a pokročilé v bazénu (ve skupinách, na pokoj a týden), minifotbal. Za poplatek: biliár, videohry, kurz potápění, pronájem kol; sportovní centrum vzdálené 400 m od hotelu – zdarma: 4 tenisové kurty, squash, fitness a sauna; nejbližší golfové hřiště Golf Son Servera 7 km., windsurfing. Individuální možnosti pro relax a sport Relaxační zóna – bazény, odpočinek u bazénu, u moře nebo v rozlehlé zahradě Výuka tenisu za poplatek Široká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek 8jamkové golfové hřiště Son Servera 7 km od hotelu

Děti

Animační program Funtazie klub v období 6. 6 - 19. 9. 2015, animační program Funtazie teenz klub v období 27. 6 -29. 8. 2015.      

Program All Inclusive

Snídaně formou bufetu (08.00–10.30 hod.) Oběd formou bufetu (12.30–14.30 hod.) Večeře formou bufetu v hlavní restauraci (18.00–21.00 nebo 18.30–21.30 hod.) 1x týdně tematická večeře – rezervace nutná Denní snack (10.00–23.00 hod.) Alkoholické a nealkoholické nápoje (10.30–23.30 hod.) Zmrzlina (10.00–23.30 hod.)

Místní zvláštnosti

Animační program Funtazie klub v období 6. 6 - 19. 9. 2015. Animační program Funtazie teenz klub v období 27. 6 -29. 8. 2015.  Animační program Fun & Active v období 27. 6. - 29. 8. 2015.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz na stránky hotelu

http://www.hipotels.com/hoteles-mallorca/3.htm

Internet

Za poplatek: internetový koutek u recepce.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Hipotels Mediterráneo nabízí

Mediterraneo Hotel Hipotels
od 17 827 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: