Detail hotelu Hipotels Club Mediterráneo

Tento komplex apartmá doporučujeme pro aktivně založené rodiny, které uvítají blízkost centra letoviska Sa Coma. Rodiny s dětmi jsou vítány ve Funtazie klubu. Bohatý animační program v češtině probíhá v příjemném prostředí rozlehlého dětského hřiště. Hry, malování, sportování, zábava pod palmami nebo u vody pro všechny děti. Dospělí mohou využít široké nabídky sportovních možností nebo výletu do okolí.

Poloha hotelu

Na východním pobřeží Mallorky v moderním středisku Sa Coma. Do centra příjemná procházka po hlavním korzu s mnoha obchody, restauracemi, bary. Ideální místo pro výlety do okolí (krápníkové Dračí jeskyně, vesnice Son Servera, letovisko Cala Millor, golfové hřiště vzdálené 7 km). Několik lékáren v nejbližším okolí, hlavní nemocnice v Palma de Mallorca. Zábavné vodní aquaparky poblíž hlavního města.

Vybavení

Komplex v zimě 2012/13 po rekonstrukci. Je rozdělen místní komunikací na 2 části. První část je orientovaná zejména na ubytovací služby – tříposchoďové budovy (bez výtahu) s jednotlivými apartmá v zahradě, u bazénu. V hlavní budově recepce, ordinační hodiny lékaře v dopoledních a odpoledních intervalech. Venkovní vybavení: sladkovodní bazén s oddělenou částí pro děti, snack bar u bazénu, sprchy. Druhá část komplexu – dvě klimatizované nekuřácké restaurace (jedna s terasou), salon bar s TV, vnitřní i venkovní amfiteátr, 2 venkovní sladkovodní bazény s dětským tematickým bazénem, rozlehlá palmová a piniová zahrada s velkým dětským hřištěm, další apartmá. Lehátka a slunečníky u všech bazénů (zdarma), osušky (depozit).

Ubytování

AP: 1 oddělená ložnice, obývací pokoj s vybaveným kuchyňským koutem (lednička, sporák, základní nádobí, mikrovlnná trouba), koupelna/WC, vysoušeč vlasů, TV/sat., individuální klimatizace, telefon, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa. Velikost pokoje 40,5 m2. Dětská postýlka možná na vyžádání (zdarma).

Zábava

Animační program Fun & Active v období 27. 6. - 29. 8. 2015.

Stravování

Bez stravy. Možnost dokoupení polopenze (snídaně a večeře) nebo all inclusive.

Pláž

Krásná široká písečná pláž s pozvolným vstupem do moře přístupná přes pěší promenádu. Lehátka a slunečníky (za poplatek), sprchy na pláži.

Sport

Zdarma: v hotelu stolní tenis (vybavení oproti kauci), plážový volejbal, střelba ze vzduchovky, lukostřelba, boccia, aerobik, aquaaerobik, jedna lekce potápění pro začátečníky a pokročilé v bazénu (ve skupinách, na pokoj a týden), minifotbal. Za poplatek: biliár, videohry, kurz potápění, pronájem kol; sportovní centrum vzdálené 400 m od hotelu – zdarma: 4 tenisové kurty, squash, fitness a sauna; nejbližší golfové hřiště Golf Son Servera 7 km., windsurfing. Individuální možnosti pro relax a sport Relaxační zóna – bazény, odpočinek u bazénu, u moře nebo v rozlehlé zahradě Výuka tenisu za poplatek Široká nabídka vodních sportů na pláži za poplatek 8jamkové golfové hřiště Son Servera 7 km od hotelu

Děti

Animační program Funtazie klub v období 6. 6 - 19. 9. 2015, animační program Funtazie teenz klub v období 27. 6 -29. 8. 2015.      

Program All Inclusive

Snídaně formou bufetu (08.00–10.30 hod.) Oběd formou bufetu (12.30–14.30 hod.) Večeře formou bufetu v hlavní restauraci (18.00–21.00 nebo 18.30–21.30 hod.) 1x týdně tematická večeře – rezervace nutná Denní snack (10.00–23.00 hod.) Alkoholické a nealkoholické nápoje (10.30–23.30 hod.) Zmrzlina (10.00–23.30 hod.)

Místní zvláštnosti

Animační program Funtazie klub v období 6. 6 - 19. 9. 2015. Animační program Funtazie teenz klub v období 27. 6 -29. 8. 2015.  Animační program Fun & Active v období 27. 6. - 29. 8. 2015.

Platební karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Odkaz na stránky hotelu

http://www.hipotels.com/hoteles-mallorca/3.htm

Internet

Za poplatek: internetový koutek u recepce.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Hipotels Mediterráneo nabízí

Hipotels Mediterraneo
od 18 200 Kč
Hipotels Mediterraneo Club
od 14 630 Kč
Hotel Hipotels Mediterraneo
od 17 840 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: