Detail hotelu Smartline Brisa Marina

USP -

pouze pro dospělé - od 16 let

pěkný smartline hotel přímo na pobřežní promenádě

WiFi v celém hotelu zdarma

Popis hotelu - Pouze pro dospělé - od 16 let. Pěkný smartline hotel přímo na pobřežní promenádě. WiFi v celém hotelu zdarma.

Poloha - centrální, v těsné blízkosti moře. Centrum letoviska S'Illot cca 100 m. Přírodní rezervace Punta de n'Amer cca 1,5 km. Letiště Palma de Mallorca cca 70 km.

Pláž - pouze cca 50 m k pěkné pláži S'Illot s pozvolným vstupem do moře.

Vybavení - nedávno renovovaný hotel se skládá z hlavní (Brisa Marina, dříve Mirgay) a vedlejší budovy (Sertonia, vzdálena cca 50 m od hlavní budovy). V komplexu se nachází 56 pokojů na 4 podlažích. Recepce s trezorem k pronajmutí, výtah, společenská místnost, bar a kavárna. Ve venkovním areálu sladkovodní bazén s terasou na opalování. Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma.

Ubytování (F) - Dvoulůžkové pokoje (D1A/D2A/D3A/F1A/F2A/F3A): v hlavní budově, klimatizace, trezor (za poplatek), sat. TV, telefon, minibar (za poplatek), vana nebo sprcha, WC, balkon nebo terasa s bočním výhledem na moře.

Dvoulůžkové pokoje (D1B/D2B/D3B/F1B/F2B/F3B): balkon nebo terasa s výhledem na moře, jinak stejné vybavení jako D2A.

Joker pokoje (D2S/F2S): balkon nebo terasa bez určení výhledu, výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Dvoulůžkové pokoje (E1A/E2A/E3A/G1A/G2A/G3A): ve vedlejší budově Sertonia (vzdálené cca 50 m), jinak stejné vybavení jako D2A.

Dvoulůžkové pokoje (E1B/E2B/E3B/G1B/G2B/G3B): ve vedlejší budově Sertonia (vzdálené cca 50 m), jinak stejné vybavení jako D2B.

Stravování - snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetových stolů. Při objednání polopenze navíc večeře formou bufetových stolů. Stravovací služby jsou zajišťovány v hlavní budově (Brisa Marina).

Sport/aktivity - za poplatek: biliár.

Internet - WiFi v celém hotelu zdarma.

Info - služby delegáta: prostřednictvím Connected Service; hotel pouze pro dospělé - pro osoby starší 16 let; místní kategorie: 4; platba kartou: VISA, MasterCard.

Upozornění - turistická taxa: v rozmezí cca 1 € - cca 4 €/den/osoba od 16 let. Cena dle kategorie hotelu, platba v hotovosti na místě.

Ušetřete (F) - sleva za včasnou rezervaci:

• 20% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 31.1.2018, 10% sleva z ceny ubytování při rezervaci do 28.2.2018

výhodná nabídka:

• Joker pokoje

Cena zájezdu zahrnuje - Leteckou dopravu včetně letištních a bezpečnostních tax, transfer letiště-hotel-letiště, ubytování s uvedeným typem stravování, služby Connected Service, kontakt na SOS linku s česky hovořícími operátory, zákonné pojištění CK.

Uvedené ceny jsou konečné, obsahují veškeré slevy uvedené v nabídce/popisu.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Smartline Brisa Marina nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: