Detail hotelu TUI Magic Life Cala Pada

Poloha hotelu

Rozsáhlý komplex o rozloze cca 70.000 m2 v piniovém háji. Nejbližší letoviska Santa Eulalia (cca 3 km) a Es Cana (cca 2 km), možno využít autobusového spojení - zastávka před hotelem, nebo pěší procházky podél členitého pobřeží. Nemocnice Clinica Vilas v hlavním městě (15 km), aquapark Aquamar poblíž letiště (18 km).

Vybavení

Hotelový resort s několika budovami ( jedno až třípatrovými bez výtahu) v zahradě, recepce, TV koutek, lobby bar, klimatizovaná restaurace s terasou, 2 restaurace a la carte, supermarket, amfiteátr, wellness - manikúra, kosmetika. V zahradě bazény rozdělují komplex do 3 částí, v horní části bazén s oddělenou částí pro děti, prostřední část bazén pro dospělé a druhý oddělený pro děti, ve spodní části areálu 1 bazén pro dospělé a 1 bazén pro děti se skluzavkami a vodními atrakcemi pro nejmenší, bar u bazénu. U všech bazénů terasa na slunění s lehátky, slunečníky (zdarma), osušky (oproti kauci), dětské hřiště.

Ubytování

ST: koupelna/WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/sat., klimatizace, kuchyňka s ledničkou, mikrovlnnou troubou, rychlovarnou konvicí, bez dalšího vybavení, trezor (za poplatek), balkon nebo terasa. Velikost pokoje 27,5 m2. AP: viz ST, ložnice samostatná místnost. Velikost pokoje 29-37 m2. AP2: viz ST, 2 ložnice. Velikost pokoje 40-46 m2. Dětská postýlka na vyžádání (zdarma).

Stravování

Viz program all inclusive

Pláž

Písečná pláž je vzdálena 200 - 400 m. Lehátka a slunečníky (za poplatek), sprchy na pláži.

Sport

Zdarma: fotbal, minigolf, vodní polo, stolní tenis, aerobik, basketbal, volejbal, beach volejbal, šipky, lukostřelba, fitness. Za poplatek: 4 tenisové kurty, sportovní kurzy - výuka tenis, fotbal, plavání, windsurfing, potápění (výuka v cizím jazyce), pronájem kol, vodní sporty na pláži, masáže.

Děti

Animační program Funtazie klub v období 4. 7. - 22. 8. 2015. Dětská postýlka na vyžádání (zdarma). Bazén pro děti se skluzavkami a vodními atrakcemi pro nejmenší. Dětské hřiště.  

Program All Inclusive

Snídaně formou bufetu (08.00-10.30 hod.) Pozdní kontinentální snídaně (10.30-11.30 hod.) Oběd formou bufetu (12.30-14.30 hod.) Večeře formou bufetu (18.30-21.00 hod.) Snack (13.00-15.30) Odpolední káva, čaj, zákusek (15.30-16.30 hod.) 2 restaurace a la carte (1 x týdně zdarma, další konzumace za poplatek) Půlnoční snack Nealkoholické a alkoholické nápoje místní výroby (10.00-24.00)

Místní zvláštnosti

Oficiální kategorie *** Animační program Funtazie klub v období 4. 7. - 22. 8. 2015.

Platební karty

VISA, EC/MC, Amex, Diners

Internet

Zdarma: WiFi v areálu a na pokojích. Za poplatek: internetový koutek na recepci.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu TUI Magic Life Cala Pada nabízí

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...