Detail hotelu Hotel Taj Exotica

PlážDlouhá a široká písečná pláž přímo pod hotelem.

PolohaHotel je postaven v rozlehlé tropické zahradě, na skalním útesu nad dlouhou a širokou pláží, ve vzdálenosti cca 95 kilometrů od mezinárodního letiště a 60 km jižně od města Colomba.

Sport a zábavaPosilovna a klub zdraví, sauna, výřivka, potápění, rybolov, jízda na člunu, tenisový kurt, disko, stolní tenis, biliár, šachy a bohatý animační a sportovní program pro děti i dospělé.

Tipy pro správnou volbukvalitní luxusní hotel s dokonalými službami | skvělá poloha přímo nad pláží

Vybavení hoteluVelká hala s recepcí, nákupní arkáda, hlavní restaurace s bufetovým způsobem, čínská a rybí restaurace, kavárna, lobby bar, bar u bazénu, rozlehlý bazén s dětskou částí, konferenční místnosti, salón krásy a směnárna. Internet v bussines centru, lázeňské centrum s bohatou nabídkou masážních a léčebných programů, bezdrátový internet WI-FI v celém hotelu.

PokojeHotel nabízí standardní pokoje s výhledem na moře nebo do zahrady, pokoje superior, de-luxe a studia (tyto pokoje mají výhled na moře). Pokoj má balkon a je vybaven klimatizací, telefonem, minibarem, televizí, kávovarem, trezorem a koupelnou s vanou, sprchou, vysoušečem vlasů a telefonem.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Taj Exotica nabízí

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: