Cinnamon Bey Beruwala - Beruwela, Srí Lanka
Cinnamon Bey Beruwala
Srí Lanka | Beruwela
221 zájezdů od 28 552 Kč do 65 871 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Cinnamon Bey Beruwala

Poloha - Luxusní moderní pětihvězdičkový hotel se nachází přímo u překrásné písčité pláži, obklopené tropickou zahradou. Mezinárodní letiště v Colombu je jen hodinu cesty od hotelu.

Ubytování - Hotel disponuje celkem 200 pokoji. Celkem 170 superior pokojů je umístěno v levém křídle hotelu a nabízí dechberoucí výhled na Indický oceán. Pokoje jsou vybaveny individuální klimatizací, telefonem, TV, minibarem s balenou vodou, zařízením na přípravu kávy/čaje, koupelnou s WC a vysoušem vlasů, balkónem nebo terasou. Pokoje deluxe a suity mají k dispozici terasy s jacuzzi, jsou umístěné v samostatném křídle s vlastním bazénem, restaurací a barem, které nabídnou náročným klientům více klidu a soukromí.

Vybavení - Vstupní hala s recepcí, 24 hodinový servis, několik restaurací, bar, konferenční místnost, čistírna, prádelna, venkovní bazén, lehátka u bazénu, dětský bazén, rozlehlá zahrada, fitness centrum, bezplatné Wi-Fi ve veřejných prostorách. Hotel je vhodný i pro handicapované osoby.

Stravování - Snídaně bufetové

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Cinnamon Bey Beruwala nabízí

Cinnamon Bey
od 28 552 Kč
Cinnamon Bey
od 35 490 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: