Detail hotelu Royal Palms Beach Hotel

Pláž - Písečná pláž přímo před hotelem. Lehátka a slunečníky jsou zdarma.

Poloha - Krásný hotel umístěný na břehu moře na západním pobřeží ostrova a ve vzdálenosti 40 kilometrů jižně od města Colombo, 80 kilometrů od letiště a 2 kilometry od městečka Kalutara.

Sport a zábava - Kulečník, 2 tenisové kurty s osvětlením, squash, volejbal, badminton, posilovna a sauna. Diskotéka a noční klub.

Tipy pro správnou volbu - výborná poloha přímo na pláži uprostřed tropické vegetace | luxusní hotel v klidném prostředí blízko Colomba

Vybavení hotelu - Prostorná hala s recepcí, lobby bar, veliký bazén s vířivkou a dětskou částí, hlavní restaurace, 2 restaurace s obsluhou, bar u bazénu, klub zdraví, kadeřnictví, obchody a konferenční místnosti.

Pokoje - Luxusní dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají televizi, telefon, minibar, rádio, trezor, kávovar, klimatizaci, balkon s výhledem na moře přes vzrostlou zahradu a koupelnu s vanou, sprchou, vysoušečem vlasů a telefonem.

vzdálenost od: pláže: u pláže, letiště: 80 km, centra: 4 km, nákupních možností: 4 km

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Royal Palms Beach Hotel nabízí

Royal Palms Beach
od 25 268 Kč
Hotel Royal Palms Beach
od 25 990 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: