Tangerine Beach Hotel - Kalutara, Srí Lanka
Recenze Tangerine Beach Hotel
Srí Lanka | Kalutara
Průměrné hodnocení hotelu:
73%
266 zájezdů od 21 583 Kč do 62 400 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Recenze klientů hotelu Tangerine Beach Hotel

Zdroj
Počet recenzí
Nejnovější recenze
Celkové hodnocení
1 recenze hotelu
pondělí 28.04.2014
60%
91 recenzí hotelu
 
83%
11 recenzí hotelu
pondělí 26.02.2018
80%

Vývoj hodnocení Tangerine Beach Hotel

Recenze Tangerine Beach Hotel

host
Helena
Celkové hodnocení: 60% 10060
nedoporučuje hotel
Nic moc

Dovolenou v tomto hotelu jsme strávili v termínu 11.4. do 22.4.2014. Hlavním nedostatkem je mylná informace ohledně koupání v moři,ani jednou jsme se nekoupali,stále velké vlny,červené praporky,zbýval jen bazén.Tento stav je prý běžný. U tohoto hotelu byl jen menší bazén,kde se koupali především místní vč.ošacení,tak,jak je to zde zvykem,chodili jsme se tudíž koupat do velkého pěkného bazénu u vedlejšího hotelu vč.vířivky.Dalším problémem je neustálé vyžadování podpisů s uváděním jména a č.pokoje při objednání každé minerálky,vody či jiného nápoje. Víno je pouze za platbu (2 dc cca 70 Kč v přepočtu). Jako nevyhovující vidíme i časové pokrytí možnosti objednat si cokoliv k pití,termíny podávání jídel jsou snídaně od 7.30 do 9.30 hod,oběd od 13.30 do 15.30 a večeře od 19.30 do 21.30 hod.Chcete-li si ovšem před desátou ráno objednat kávu či minerálku,máte smůlu.Nevyhovující je umístění nasmlouvaných pokojů,většina z nás měla výhled do dvora,balkonů jiných pokojů či dokonce obrovských dvou komplexů s klimatizací a věží,vydávajících samozřejmě i patřičný hluk.Ve dne i v noci.Pokoje jsou staré,koupelny v dost dezolátním stavu a sprcha pouze pevná.chcete-li si tak umýt nohy,berete to od hlavy:-)).Klimatizace na pokojích i v jídelně velmi ostrá,nelze nastavit jen vypnout,takže se v noci buď dusíte nebo klepete zimou.Totéž v jídelně,zvenku přijdete zpocení,při vstupu do jídelně je rozdíl min.20 st.C. Okolí hotelu kontrastní,špína,chudoba.

Abychom byli ovšem objektivní,zahrada i celkový obraz položení a řešení hotelu je velmi pěkné,strava docela dobrá a personál milý. Na chodbách hotelu jsme občas potkali švába. Pěkné byly výlety, které jsme si za příplatek objednali, byť autobus na tuto cestu je spíš pro děti (velikost sedaček bez možnosti si kamkoliv uložit věci např.pro převlečení do chrámů - krytá kolena a ramena).

Pokud jde o leteckou společnost Travel Servis,žádná sláva.Zpoždění letu cca 3 hodiny,dvojitě přeprodané místenky,kdy se nově nastoupivší klienti vracející se z Malediv marně domáhali svých zarezervovaných míst,personál musel vše provizorně řešit.

Celkový dojem - nedoporučuji,pro koupání v bazenu (navíc u sousedů) a sluníčko s palmami bohatě postačí bližší a levnější destinace.

Termín dovolené s přáteli: duben 2014
Hodnocení:
Poměr spokojenost / cena:
50%
Úklid (pokoje, prostory hotelu):
50%
Služby hotelu (komunikace, řešení stížností...):
80%
Jídlo a stravování:
70%
Lokalita (umístění hotelu, okolí):
100%
Vybavení hotelu (posilovna, SPA atd.):
50%
Užitečná recenze? ano (1x) / ne (2x)

Zájezdy do Tangerine Beach Hotel nabízí

Tangerine Beach
od 21 583 Kč
Tangerine Beach
od 24 990 Kč
Tangerine Beach Hotel
od 22 175 Kč

Chystáte se na dovolenou, nemůžete se dočkat a počítáte každou minutu?

Vytvořte si zdarma krásný odpočet, uvidíte zbývající dny, hodiny, minuty, sekundy...

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na:

Pročtěte si také zkušenosti ostatních cestovatelů: