Angsana Laguna Phuket - Phuket, Thajsko
Angsana Laguna Phuket
Thajsko | Phuket
2 zájezdy od 66 790 Kč do 67 690 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Angsana Laguna Phuket

Pláž - Hotelová písčitá pláž leží za lagunou přímo na okraji hotelového areálu. Vzhledem k jeho rozlehlosti je třeba počítat s příjemnou procházkou k vlastní pláži. Slunečníky a lehátka na pláži.

Poloha - Rozlehlý plně soběstačný hotelový komplex je situován na březích mořské laguny na západním pobřeží ostrova Phuket asi 20 minut jízdy od střediska Patong. Jedno a dvoupatrové pavilony a samostatné přízemí nebo patrové vily zasazené do prostředí tropické zahrady.

Sport a zábava - Tenis, stolní tenis, horolezecká stěna, pronájem horských kol, vodní sporty na pláži (vodní skútry, plachetnice, kanoe, windsurfing), kursy potápění a golfu, zvýhodněné green fee Večerní zábava v barech a restauracích hotelu. Animace pro dospělé i děti.

Tipy pro správnou volbu - pro náročné zákazníky | bohatá sportovní nabídka | uzavřený plně soběstačný resort

Vybavení hotelu - Deset restaurací a barů, síť obchodů a butiků, 323 metrů dlouhý bazén – nejdelší v Asii, druhý bazén, dětský bazén, lehátka a slunečníky u bazénu, fitness, spa centrum s masážemi a lázeňskými procedurami, sauna, kosmetický salon, kadeřník, dva tenisové kurty s osvětlením, golfové hřiště, internet, dětský klub. Hotel zajišťuje svatební obřady.

Pokoje - Komfortně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky mají vlastní příslušenství, vysoušeč vlasů, klimatizaci, minibar, SAT-TV, kávovar, pokojový trezor, přípojku pro internet, terasu nebo balkon. Základní kategorii pokojů tvoří pokoje typu lagoon s výhledem na lagunu nebo do zahrady. Dále luxusní pokoje s výhledem na moře a samostatné vily s výhledem na moře nebo na lagunu s různou kapacitou a doplňkovou vybaveností. Některé vily mají privátní bazény a kapacitu pro ubytování početných rodin.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Angsana Laguna Phuket nabízí

Hotel Angsana Laguna Phuket
od 66 790 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: