Detail hotelu Kata Beach

Pláž - Z hotelového areálu je bezprostřední vstup na krásnou písečnou pláž. Lehátka a slunečníky za poplatek.

Poloha - Pěkný luxusní hotel se nachází přímo na pláži Kata, která je pravděpodobně nejkrásnější pláží celého ostrova. Centrum střediska s několika obchůdky a restauracemi je situováno pouze několik kroků od hotelu. Patong, nejrušnější letovisko na ostrově plné restaurací a obchůdků, je vzdálen cca 20 minut jízdy.

Sport a zábava - Možnost vodních sportů na pláži (za poplatek).

Tipy pro správnou volbu - výborná poloha přímo na pláži | nejkrásnější pláž na ostrově | luxusní hotel vhodný pro náročné

Vybavení hotelu - K vybavení hotelu patří atriová hala s recepcí, dva výtahy, obchody, krejčovský salón, kadeřník, konferenční místnost, dvě restaurace a bar u bazénu. V hotelové zahradě je bazén s terasou na opalování, sauna a fitness.

Pokoje - Luxusně vybavené dvoulůžkové pokoje s možností přistýlky a příslušenstvím jsou vybaveny televizí se satelitním programem, rádiem, telefonem, minibarem, trezorem za poplatek (nebo možnost pronájmu trezoru na recepci zdarma), fénem, varnou konvicí, klimatizací a balkonem. K dispozici jsou pokoje de luxe s výhledem na moře nebo superior s výhledem do zahrady nebo do okolí.

Střediska

Nejznámějším a nejoblíbenějším místem jižního Thajska je bezesporu Phuket, ostrovní provincie snů v Andamanském moři, která je vyhlášena svou neobvyklou scenérií hor, deštného pralesa a jeho vodopádů. Ostrov leží v jižní části Thajska asi 700 km od Bangkoku na dohled od západních břehů Malajského poloostrova, s nímž je spojen mostem. Dříve místo těžby cínu a dobývání přírodního kaučuku je dnes jedním z nejžádanějších míst pro exotickou dovolenou v celé jihovýchodní Asii. A proč právě Phuket je tolik žádaný? Protože nabízí v harmonické symbióze vše, co patří k moderní exotické dovolené: rušné středisko plné noční zábavy, nádherné pláže s ideálními podmínkami pro koupání i hodnotné výlety za přímořskými i vnitrozemskými scenériemi. Ostrov má dlouhé pláže v širokých rozlehlých zálivech pokryté zářivě bílým pískem a lemované palmovými a piniovými háji. Hlavním turistickým a zábavním centrem ostrova je Patong Beach. Středisko se táhne podél krásného zálivu se širokou písčitou pláží. Na zdejších rušných obchodních třídách najdete velké množství obchodů, barů restaurací i zábavních podniků. Přestože jde o středisko plné života, působí pláž lemovaná promenádou porostlou palmami svěžím a přírodním dojmem. Jižně od Patong Beach leží přírodní zálivy s plážemi Karon a Kata Beach. Tyto oblasti již nenabízejí tolik zábavních příležitostí a jsou méně rušné. Zato však zdejší pláže patří co do kvality koupání k nejlepším na ostrově. Severně od Patong Beach leží samostatná pláž Kamala Beach s pozvolnou svažitostí dna vhodná pro dovolenou rodin s menšími dětmi. Výhodou této nádherné pláže je i rychlá dostupnost střediska Patong Beach. Prostředí ostrova nabízí ideální přímořskou dovolenou pro klienty, kteří vyžadují kvalitu koupání v moři a současně i určitou civilizační živost přímořských středisek. Vhodné též pro ty cestovatele, kteří nechtějí celou dovolenou strávit na pláži, nýbrž mají zájem také poznávat exotiku v okolí. Nepřeberné množství výletů nabízí poznávání přilehlého krasového území zálivu Phang Nga, možnost navštívit překrásné ostrovy Phi Phi nebo světoznámou pláž Railay Beach v oblasti Krabi.

Transfer z letiště do hotelů trvá asi hodinu.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Kata Beach nabízí

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: