Eden Village Djerba Mare - Djerba, Tunisko
Eden Village Djerba Mare
Tunisko | Djerba
Průměrné hodnocení hotelu:
79%
5 zájezdů od 14 590 Kč do 24 990 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Eden Village Djerba Mare

Hotelový komplex ve stylu živé prázdninové vesničky přímo u jedné z nejkrásnějších pláží Djerby, s výborně fungujícími animacemi pod taktovkou profesionálního italského týmu animátorů, s bohatou stravou, jíž dominuje italská kuchyně. V kvalitním hotelu Djerba Mare se bude líbit zejména klientům upřednostňujícím aktivně strávenou dovolenou v živém resortu, neboť zde je kladen důraz na sportovní aktivity individuálního či kolektivního charakteru. Vřele doporučujeme také rodinám s dětmi.

Poloha - Hotel se nachází přímo u široké písčité pláže, v části Sidi Mahrez, v sousedství například hotelu Sentido Djerba Beach, asi 3 km od  městečka Midoun, kam je možné se dopravit taxi. Z hotelu je možné podnikat příjemné procházky po okolí, kde v této části hotelové zóny se již ve vzdálenosti od 200 m nachází bary, restaurace i obchůdky.  Od letiště je hotel vzdálen asi 25 km.

Ubytování - Prakticky zařízené pokoje -  standardní jsou pro 2-3 osoby, rodinné pokoje  mají možnost ubytovat rodinu se 2 dětmi nebo až 4 dospělé osoby v jedné prostorné místnosti, některé pokoje jsou propojené. Všechny jsou vybaveny koupelnou s WC (vana),  klimatizací, SAT/TV, ledničkou, bezpečnostní schránkou (za poplatek), telefonem, vysoušečem vlasů, balkonem či terasou. Dětská postýlka je zdarma.

Vybavení - V tomto středně velkém hotelu (celkem 287 pokojů)  hosté naleznou vstupní halu s recepcí a směnárnou, 2 výtahy, internet/WiFi v části recepce, obchod se suvenýry, butik. Dále je zde hlavní restaurace, tematická restaurace, hlavní bar, bar „Sun set“ a bar „Relax“ u bazénu, plážový bar, maurská kavárna, konferenční místnost, místnost s videohrami, společenská místnost, 2 venkovní bazény a dětský bazén s lehátky a slunečníky, krytý bazén (mimo provoz od 1. 6. do 30. 9.), lázeňské centrum s masážními kabinkami, jacuzzi, saunou a tureckou lázní, dětský klub, 3 tenisové kurty, hřiště na mini fotbal, plážový volejbal,  stolní tenis, lukostřelba, kuželky.

Stravování - Snídaně bufetovéObědy bufetovéVečeře bufetové

All inclusive - Plná penze formou bufetu v hlavní restauraci (snídaně 07.00-10.00, pozdní snídaně v baru „Bistrot“ 10.00-12.00, oběd 12.30-14.30, večeře 19.30-21.30), odpolední sladké občerstvení s kávou 16.00-17.00, palačinky 16.00-17.30,  rozlévané místní alkoholické nápoje a koktejly, rozlévané nealkoholické sycené chlazené nápoje, koncentrované džusy, voda, filtrovaná káva, čaj, mléko) v hlavním baru  10.00-24.00, v baru u bazénu a v baru na pláži (pouze v hlavní sezóně a v závislosti na klimatických podmínkách) 10.00-18.00, nápoje podávané během oběda a večeře v restauraci – pivo, víno, chlazené nealkoholické nápoje,  1x  za pobyt možnost večeře v restauraci à la carte s rezervací provedenou předem. All inclusive nápoje ve venkovních  barech jsou podávány v plastových kelímcích. Plážové osušky jsou zdarma oproti vratné záloze.

Sport a zábava

Djerba Golf ClubTři devítijamková hřiště Par 37, 36 a 36 s délkami 3044, 3125 a 2685 m jsou vhodná pro začínající i pokročilé golfisty. Architekt Martin Hawtree vytvořil kombinaci hřišť s mírně zvlněným terénem a překážkami vyžadujícími rozdílnou náročnost na technickou úroveň hráčů, kterou zvyšuje také vítr vanoucí od moře. Součástí areálu je šest putting greenů a driving range.Orientační cena green fee: 75,- TND (60,- USD)

Střediska

DjerbaNejvětší a nejznámější tuniský ost rov, zmiňovaný již v Homérově Odys see, leží v jihovýchodní části Gabéského zálivu. Tato poloha předurčuje také jeho výjimečné klima – suché a teplé od dubna do listopadu, jen o málo chladnější v průběhu zimy. Djerba se pyšní 320 slunečnými dny v roce, dlouhými písčitými plážemi omývanými modrým mořem, více než milionem datlových palem, termálními prameny a v neposlední řadě i historickými památkami. A protože nechybí ani golfové hřiště a nepřeberné možnosti dalšího sportovního vyžití a zábavy, dovolená na Djerbě uspokojí téměř každého. Hlavním městem ostrova je Houmt Souk s typickou orientální atmosférou v malebných uličkách, oblíbeným cílem turistů je dále ves nička La Guellala proslulá svými hrnčíři nebo synagoga La Ghriba. Sezónně se mohou vyskytnout mořské trávy. Transfer z letiště Mellita trvá asi 30 minut.Djerba - ZarzisZarzis leží na tuniském pobřeží a je nejjižnějším letoviskem na území Tuniska. Charakterem služeb a způsobem trávení dovolené je nedílnou součástí turistického regionu Djerba. Této poloze také odpovídá klima - horké suché léto od dubna do listopadu a mírná zima, které spolu s písčitými plážemi a čistým mořem splňují předpoklady pro strávení pěkné dovolené. S Djerbou je spojen silnicí postavenou na hrázi staré římské silnice. Hotely jsou vystavěné v turistické zóně cca 2 km od centra, kde se nachází Velká mešita a starý rybářský přístav. Transfer z letiště trvá asi 1 hodinu.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Eden Village Djerba Mare nabízí

Magic Hotel Djerba Mare
od 14 590 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: