Detail hotelu Bousten Long Beach Club

Příjemný hotel klubového typu nabízí zejména v průběhu hlavní sezony velké množství sportovních a zábavních možností. Doporučujeme zejména mladým klientům a rodinám s dětmi.

Poloha hotelu

Komplex se nachází přímo u písečné pláže pouze cca 5 km od centra Hammametu. Letiště Monastir je vzdáleno cca 80 km, golfová hřiště Citrus a Jasmine cca 7 km.

Vybavení

Rozlehlé klubové zařízení postavené v tradičním maursko-arabském stylu je ideálním místem pro strávení pestré dovolené. Hotel tvoří hlavní budova a komplex bungalovů obklopených udržovanou zahradou. K dispozici je vstupní hala s recepcí, menší obchodní arkáda, maurská kavárna, diskotéka, restaurace, 2 bary, 2 venkovní bazény (jeden se skluzavkou), dětský bazén, terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma, osušky nejsou k dispozici.

Ubytování

Účelně zařízené pokoje mají koupelnu/WC, klimatizaci, TV/sat. (za poplatek, na vyžádání), telefon a balkon nebo terasu. Stejně vybavené rodinné pokoje mají navíc oddělenou ložnici.

Zábava

Denní i večerní animační programy.

Stravování

Viz program all inclusive.

Pláž

Krásná písečná pláž s pozvolným vstupem do moře se nachází přímo u komplexu. Slunečníky zdarma, lehátka za poplatek.

Sport

Zdarma v rámci animačních programů plážový volejbal, vodní pólo, stolní tenis, tenis (osvětlení a vybavení za poplatek), fotbal, minigolf, lukostřelba. Za poplatek vodní sporty na pláži, masáže, biliár.

Děti

Dětský bazén, miniklub, dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Program All Inclusive

– snídaně, oběd a večeře formou bufetu

– lehký odpolední snack

– nealkoholické nápoje a vybrané alkoholické nápoje místní výroby (10.00–24.00 hod.)

Platební karty

EC/MC, VISA.

Odkaz na stránky hotelu

http://www.bousten-club.com

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: