Detail hotelu Caribbean World Venus Garden

Novinka mezi hotely řetězce Caribbean! Exkluzivně pouze u nás! Užijte si příjemnou dovolenou s živou a přátelskou atmosférou!

Proč právě sem

ALL INCLUSIVE (*) Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži ZDARMA (*) Restaurace, bary, obchůdky v blízkosti (*) Minigolf, stolní tenis a tenis během dne ZDARMA (*) Miniklub a dětské hřiště

Poloha

Hotel se nachází cca 400 m od vlastní pláže s jemným pískem, pozvolným vstupem do vody (lehátka a slunečníky zdarma). Centrum města Hammamet je vzdáleno cca 5 km. Jen cca 500 m od hotelu jsou různé restaurace, bary a obchůdky. Na letiště do Tunisu je to cca 65 km a letiště v Monastiru cca 100 km.

Pokoje

Prakticky zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu s vanou a WC, vysoušeč vlasů, telefon, SAT-TV a malý balkon nebo terasu (některé hlavně čtyřlůžkové pokoje nemají ani balkon, ani terasu). Na pokoji je minilednice a bezpečnostní schránka (za poplatek). Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování

All Inclusive.

Slevy pro Vás - ZDARMA PRO VÁS 1 VÝLET:

pro všechny odlety v květnu a říjnu

Tento hotel patří mezi novinky hotelového řetězce Caribbean World a bude patřit k jeho velmi významným hotelům. Hotel s živou atmosférou zbudovaný v moderním stylu se rozkládá v zelené zahradě a svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou. Dále má restauraci a dva bary, kavárnu, společenskou místnost, obchůdky, minimarket, kadeřnictví a diskotéku. V hotelu je také pěkný venkovní bazén a vnitřní bazén. Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma, plážové osušky za poplatek.

Sport a zábava

Hotel s přátelskou atmosférou pro své hosty pořádá různé zábavné a animační programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Zdarma si můžete zahrát minigolf, stolní tenis, tenis během dne a volejbal. Za poplatek je kulečník, masáže, sauna a lázeňské centrum. Na pláži nabídka vodních sportů za poplatek.

ALL INCLUSIVE

Snídaně (6.30-9.30), oběd (12.30-14.00) a večeře (18.30-21.00) formou bufetu.Odpolední káva, čaj a ovocné džusy (16.00-17.00). Neomezené množství místních alkoholických a nealkoholických nápojů v místních barech dle jejich otevírací doby.

Konečná cena zahrnuje:

základní cenu a povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek) ve výši 3 880 Kč/ osoba.

Základní cena zahrnuje:

letenku tam a zpět, ubytování a případné stravování zahrnuté v základní ceně, transfer z letiště do ubytovacího zařízení a zpět, služby delegáta, základní pojištění asistenčních služeb a léčebných výloh Evropské Cestovní Pojišťovny a.s. a povinné smluvní pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., zákona o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu, ve znění pozdějších předpisů.

Konečná cena nezahrnuje:

doporučené cestovní pojištění nabízené CK (390 Kč na osobu, 195 Kč na dítě – přesný věk dítěte s nárokem na slevu je uvedené v každé cenové tabulce, max. věková hranice pro dítě je 15 let), případné vízum a volitelné nepovinné příplatky nebo slevy (např. příplatek za pokoj s výhledem na moře, fakultativní výlety, pronájem auta, slevy pro stálé zákazníky, slevu pro seniory apod.).

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: