Sentido Phenicia - Hammamet, Tunisko
Sentido Phenicia
Tunisko | Hammamet
Průměrné hodnocení hotelu:
89%
35 zájezdů od 10 990 Kč do 21 390 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Sentido Phenicia

Pláž - Písčitá pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka včetně matrací a plážových osušek (vratná kauce) u bazénu a na pláži zdarma.

Poloha - Hotel tvořený třemi čtyřpatrovými budovami je situován v krásné palmové zahradě a nachází se cca 5 km od centra.

Sport a zábava - Tenisové kurty (1 hod denně), stolní tenis, minigolf, lukostřelba, kuželky, aerobic, kolektivní hry, bezmotorové vodní sporty na pláži, dětský klub, animační programy v rámci all inclusive. Masáže, turecké lázně, fitness, jízda na koni, biliár, sportovní kurzy a motorizované vodní sporty na pláži za poplatek.

Tipy pro správnou volbu - elegantní hotel pro náročné klienty | pestrý výběr sportovních aktivit | all inclusive v ceně

Vybavení hotelu - Vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, restaurace a la carte, centrální bar, snack bar, bar u bazénu a na pláži a barbecue, společenská místnost, internet (za poplatek), WiFi zdarma,  butik, obchod se suvenýry, 2 venkovní bazény a dětský bazén, krytý bazén.

Pokoje - Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, vlastním příslušenstvím, TV, telefonem, vysoušečem vlasů, a balkonem nebo terasou. Trezor a minibar za poplatek. Možnost 1 přistýlky.

Poloha

Hotel se nachází v krásné palmové zahradě s bazény, cca 5 km od centra

letoviska a cca 85 km od letiště v Monastiru. Hotel leží přímo u písečné pláže. Hotel zajišťuje dopravu na golfová hřiště v okolí (za poplatek).

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Sentido Phenicia nabízí

Hotel Sentido Phenicia
od 12 390 Kč
Sentido Phenicia
od 10 990 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: