Detail hotelu Sentido Phenicia

Pláž - Písčitá pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka včetně matrací a plážových osušek (vratná kauce) u bazénu a na pláži zdarma.

Poloha - Hotel tvořený třemi čtyřpatrovými budovami je situován v krásné palmové zahradě a nachází se cca 5 km od centra.

Sport a zábava - Tenisové kurty (1 hod denně), stolní tenis, minigolf, lukostřelba, kuželky, aerobic, kolektivní hry, bezmotorové vodní sporty na pláži, dětský klub, animační programy v rámci all inclusive. Masáže, turecké lázně, fitness, jízda na koni, biliár, sportovní kurzy a motorizované vodní sporty na pláži za poplatek.

Tipy pro správnou volbu - elegantní hotel pro náročné klienty | pestrý výběr sportovních aktivit | all inclusive v ceně

Vybavení hotelu - Vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, restaurace a la carte, centrální bar, snack bar, bar u bazénu a na pláži a barbecue, společenská místnost, internet (za poplatek), WiFi zdarma,  butik, obchod se suvenýry, 2 venkovní bazény a dětský bazén, krytý bazén.

Pokoje - Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, vlastním příslušenstvím, TV, telefonem, vysoušečem vlasů, a balkonem nebo terasou. Trezor a minibar za poplatek. Možnost 1 přistýlky.

Poloha

Hotel se nachází v krásné palmové zahradě s bazény, cca 5 km od centra

letoviska a cca 85 km od letiště v Monastiru. Hotel leží přímo u písečné pláže. Hotel zajišťuje dopravu na golfová hřiště v okolí (za poplatek).

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Sentido Phenicia nabízí

Hotel Sentido Phenicia
od 16 290 Kč
Sentido Phenicia
od 12 490 Kč
Sentido Phenicia
od 24 466 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: