Detail hotelu Sirocco Beach

Poloha - 1,5 km od centra Mahdie, 57 km od letiště v Monastiru a 182 km od letiště v Tunisu.

Vybavení Hotelu - Vstupní hala s recepcí a směnárnou, trezory, 2 výtahy, TV místnost, terasa s výhledem na moře, restaurace, snack bar u bazénu, bar u recepce, konferenční sál, obchůdek. Wi-fi připojení zdarma. Internetový koutek za poplatek. Venkovní bazén. Sunečníky a lehátka u bazénu i na pláži zdarma.

Vybavení pokoje - Prostorné dvoulůžkové pokoje s klimatizací, koupelna, WC, telefon, balkón. TV/SAT. a trezor za poplatek. Možnost jedné či dvou přistýlek.

Pláž a plážový servis - Krásná rozlehlá pláž s jemným bílým pískem přímo u hotelu.

Sport a Fitness - Tenis, volejbal, stolní tenis, pétanque. Vodní sporty za poplatek. Masáže.

Stravování - All inclusive:

- snídaně, obědy a večeře formou bufetu v hlavní restauraci, alkoholické nápoje místní výroby (pivo, víno) a nealkoholické nápoje v restauraci.

- bar u recepce 11:00 - 23:00 podává nealkoholické nápoje, alkoholické nápoje místní výroby (pivo, boukha, cedratine), odpolední snack (pizza, sladké pečivo).

Pro děti - Dětský bazén, miniklub od 3 let, hlídání dětí za poplatek.

Služby v ceně - Občasné animační programy.

Poznámka - Tento příjemný třípatrový hotel střední kategorie leží v parku o rozloze 1,2 ha u moře nedaleko od rybářského města Mahdia. Hotel leží přímo na nádherné pláži, má kvalitní animační program a velmi příznivou cenu. Hotel uspokojí všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi i dvojice. Leží na klidném místě a zároveň v blízkosti centra města (mediny).

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: