Detail hotelu Fiesta Beach Club

Pláž - Písčitá pláž přímo u hotelu. Slunečníky a lehátka u bazénu a na pláži zdarma, plážové osušky proti vratné kauci.

Poloha - Hotelový komplex bungalovů ve stylu tuniské vesničky se nachází asi 25 km od letiště na Djerbě a asi 5 km od města Midoun.

Sport a zábava - Kolektivní sporty, bohatý výběr denních a večerních animačních programů, dětský klub a vybrané sportovní aktivity v rámci all inclusive zdarma. Za poplatek služby balneocentra, jacuzzi, turecké lázně, masáže, sauna, motorové vodní sporty na pláži, jízda na koni, videohry, internet, biliár, osvětlení tenisových kurtů.

Tipy pro správnou volbu - bohaté sportovní vyžití | vhodné i pro náročnější klienty všech  věkových kategorií | termální bazén v areálu hotelu | all inclusive v ceně

Vybavení hotelu - Vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace, několik barů, snack-bar, noční klub, kavárna, maurská kavárna, TV sál, internet a WiFi za poplatek, konferenční sál, obchody, venkovní bazén, dětský bazén se skluzavkou, menší termální bazén.

Pokoje - Dvoulůžkové pokoje s klimatizací, vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů, TV, trezorem, telefonem, malým balkonem nebo malou terasou. Možnost 1 přistýlky pro dospělého, nebo palanda pro 2 děti.

Sport a zábava

Djerba Golf ClubTři devítijamková hřiště Par 37, 36 a 36 s délkami 3044, 3125 a 2685 m jsou vhodná pro začínající i pokročilé golfisty. Architekt Martin Hawtree vytvořil kombinaci hřišť s mírně zvlněným terénem a překážkami vyžadujícími rozdílnou náročnost na technickou úroveň hráčů, kterou zvyšuje také vítr vanoucí od moře. Součástí areálu je šest putting greenů a driving range.Orientační cena green fee: 75,- TND (60,- USD)

Střediska

DjerbaNejvětší a nejznámější tuniský ost rov, zmiňovaný již v Homérově Odys see, leží v jihovýchodní části Gabéského zálivu. Tato poloha předurčuje také jeho výjimečné klima – suché a teplé od dubna do listopadu, jen o málo chladnější v průběhu zimy. Djerba se pyšní 320 slunečnými dny v roce, dlouhými písčitými plážemi omývanými modrým mořem, více než milionem datlových palem, termálními prameny a v neposlední řadě i historickými památkami. A protože nechybí ani golfové hřiště a nepřeberné možnosti dalšího sportovního vyžití a zábavy, dovolená na Djerbě uspokojí téměř každého. Hlavním městem ostrova je Houmt Souk s typickou orientální atmosférou v malebných uličkách, oblíbeným cílem turistů je dále ves nička La Guellala proslulá svými hrnčíři nebo synagoga La Ghriba. Sezónně se mohou vyskytnout mořské trávy. Transfer z letiště Mellita trvá asi 30 minut.Djerba - ZarzisZarzis leží na tuniském pobřeží a je nejjižnějším letoviskem na území Tuniska. Charakterem služeb a způsobem trávení dovolené je nedílnou součástí turistického regionu Djerba. Této poloze také odpovídá klima - horké suché léto od dubna do listopadu a mírná zima, které spolu s písčitými plážemi a čistým mořem splňují předpoklady pro strávení pěkné dovolené. S Djerbou je spojen silnicí postavenou na hrázi staré římské silnice. Hotely jsou vystavěné v turistické zóně cca 2 km od centra, kde se nachází Velká mešita a starý rybářský přístav. Transfer z letiště trvá asi 1 hodinu.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Fiesta Beach Club nabízí

Hotel Fiesta Beach
od 16 390 Kč
Fiesta Beach Club
od 13 490 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: