Iberostar Mehari Djerba - Midoun, Tunisko
Iberostar Mehari Djerba
Tunisko | Midoun
Průměrné hodnocení hotelu:
81%
76 zájezdů od 14 190 Kč do 39 680 Kč
Navštívil(a) jsem
Buďte první!
Chystám se
Buďte první!

Detail hotelu Iberostar Mehari Djerba

Pláž - Písčitá pláž s mírnou svažitostí do moře přímo u hotelu. Lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma.

Poloha - Rozhlehlý pečlivě udržovaný hotelový komplex tvořený hlavní budovou a 8 menšími budovami je situován v palmové zahradě, cca 6 km od Midounu, cca 18 km od města Houmt Souk a cca 25 km od letiště.

Sport a zábava - Tenisové kurty, stolní tenis, volejbal, šipky, petanque, kulečník, masáže, sauna, fitness, turecké lázně, vodní sporty na pláži (za poplatek), denní a večerní animační programy. V rámci all inclusive jsou některé sportovní aktivity v omezené míře zdarma. Nedaleko hotelu se nachází 27 jamkové hřiště, jízda na koních a potápění.

Tipy pro správnou volbu - výhodná poloha na pláži i blízko centra | bohaté hotelové zázemí | vhodné pro hráče golfu | all inclusive v ceně

Vybavení hotelu - Vstupní hala s recepcí a směnárnou, restaurace, bar na pláži a u bazénu, lobby bar, konferenční sál, internet a WiFi za poplatek, obchod se suvenýry a butik, kadeřník, velký venkovní bazén, dětský bazén, vnitřní bazén.

Pokoje - Klimatizované dvoulůžkové pokoje s vlastním příslušenstvím, TV, telefonem, balkonem nebo terasou, trezor za poplatek. Možnost 1 přistýlky.

vzdálenost od: pláže - u pláže, letiště 25 km, centra 6 km (Midoune), nákupní možnosti cca 800 m

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Iberostar Mehari Djerba nabízí

Iberostar Mehari Djerba
od 15 032 Kč
IBEROSTAR MEHARI DJERBA
od 14 190 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: