Detail hotelu Sidi Mansour Resort

1. dítě od 2 do 13 let ubytování a stravování zdarma

Tunisko - ostrov Djerba. Větší hotelový komplex, který se rozprostírá na 4 hektarech a je vzdálen 250m od pláže, kam můžete dojít pěšky nebo využít hotelové dopravy. Všechny pokoje jsou situovány v hlavní budově. Hotel se nachází 6km od města Midoun a v blízkosti hotelu naleznete golfové hřiště. V hotelu je množství obchodů, kvalitní thalasso centrum a pestré animační programy. Hotel je vhodný pro středně náročné klienty a rodiny s dětmi.

pláže 250 m letiště 26 km centra 6 km nákupní možnosti 100 m

centrálně řízená klimatizace telefon televizor minibar vlastní socialní zařízení (koupelna s vanou a WC) balkon nebo terasa trezor za poplatek Ubytování za příplatek jednolůžkový pokoj

vstupní hala s recepcí hlavní restaurace bar snack bar maurská kavárna obchodní arkáda bazén (lehátka a slunečníky zdarma) bazén dětský bazén vnitřní bazén Wi-Fi na recepci zdarma

písčitá slunečníky a lehátka zdarma vodní sporty za poplatek

animační programy večerní programy stolní tenis volejbal minigolf šipky tenisové kurty zdarma (vybavení za příplatek - rakety)

fitness centrum billiard internet balneoterapie wellness centrum

All inclusive: 10:00–23:00, zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetu, neomezené množství rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby. Lze čerpat v místech a časech určených hotelem.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Sidi Mansour Resort nabízí

Hotel Sidi Mansour
od 10 990 Kč
Vime Sidi Mansour
od 10 290 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: