Detail hotelu Helya Beach & SPA

Poloha - Hotel s živou atmosférou leží nedaleko v prázdninové oblasti Skanes Monastir. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 5 km, v centru města Monastir. Vzdálenost hotelu od letiště je cca 60 km.

Pokoje - Standardně zařízené pokoje (klimatizace v provozu 1. 7.–15. 9.) mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon a balkon nebo terasu.

Popis - Přátelský hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, směnárnou a směnným bankomatem. V areálu hotelu jsou tři restaurace, čtyři bary, diskotéka, nákupní galerie, minimarket a společenská místnost. Součástí komplexu jsou tři pěkné bazén pro dospělé a bazén pro děti. U jednoho z bazénů je několik skluzavek. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. Matrace za poplatek (cca 5 TND).

Sport a zábava - Hotel pro své hosty pořádá různé denní animační a večerní programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát basketbal, plážový volejbal, stolní tenis a tenis během dne. Kulečník, elektronické hry a služby lázeňského centra, včetně sauny a masáží, jsou za poplatek.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Helya Beach & SPA nabízí

Hotel Helya Beach & Spa
od 9 590 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: