Detail hotelu Hotel Kuriat Palace

Jednoduchý hotel vyšší kategorie, za výborné ceny. Hezké prostředí v zahradě, přímo u písčité pláže, s jednoduchým bufetem. Výborná příležitost pro ty, kdo chtějí cestovat po Tunisku a objevovat jeho krásy, trávit čas na pláži či u bazénu sluněním a přitom ušetřit. Skvělá volba pro méně náročné klienty.

Poloha - Hotel se nachází přímo u pláže v hotelové zóně Monastir Skanes, v zahradě palem a jasmínů. Od letiště v Monastiru je vzdálen jen 1 km, od centra Monastiru asi 7 km.

Ubytování - V hotelu je celkem 220 standardních pokojů pro 2 až 3 osoby, všechny jsou pohodlně zařízeny a vybaveny klimatizací, koupelnou s WC, telefonem SAT/TV, minibarem (za poplatek). Výhled na moře je za příplatek. Dětská postýlka je zdarma.

Vybavení - Vstupní hala s recepcí, směnárnou, internetovým koutkem a připojením WiFi (zdarma), trezory k pronájmu. V hotelu je hlavní restaurace, restaurace à la carte, snack bar, barbecue restaurace a snack bar u bazénu, americký bar, bar salon, maurská kavárna. Venkovní a vnitřní bazén, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, obchod se suvenýry, konferenční sál s kapacitou 350 osob a další školicí místnosti, relaxační centrum s masážemi, aroma terapiemi a  tureckou lázní, tenisové kurty, squash, animační a sportovní aktivity (například lukostřelba, stolní tenis, pétanque).

Stravování - Snídaně bufetovéObědy bufetové (za příplatek)Večeře bufetové

Poloha

Hotel se nachází v hotelové zóně Skanes, cca 8 km od centra letoviska

Monastir a cca 1 km od letiště. Hotel leží přímo u písečné pláže.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Hotel Kuriat Palace nabízí

Kuriat Palace
od 16 592 Kč
Kuriat Palace
od 16 592 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: