Detail hotelu Ruspina Hotel

Popis -

ALL INCLUSIVE: - Snídaně (7.00–10.00), oběd (13.00–15.00) a večeře (19.00–21.30) formou bufetu. Pozdní snídaně (10.00–11.00) a pozdní večeře (23.00–24.00). Snack během dne a zmrzlina (11.00–16.00), odpolední čaj (16.00–17.00). Neomezené množství vybraných místních alkoholických a nealkoholických nápojů v barech dle jejich otevírací doby (8.00–24.00), alko nápoje se podávají od 10.00.

Konečná cena zahrnuje: - Základní cenu a povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek) ve výši 3 880 Kč/osoba.

Základní cena zahrnuje: - Letenku tam a zpět, ubytování a případné stravování zahrnuté v základní ceně, transfer z letiště do ubytovacího zařízení a zpět, služby delegáta, základní pojištění asistenčních služeb a léčebných výloh ERV pojišťovny, a. s. a povinné smluvní pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., zákona o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu, ve znění pozdějších předpisů.

Konečná cena nezahrnuje: - Doporučené cestovní pojištění BlueComfort (490 Kč na osobu, 180 Kč na dítě – přesný věk dítěte s nárokem na slevu je uveden v každé cenové tabulce, max. věková hranice pro dítě je 15 let), případné vízum a volitelné nepovinné příplatky nebo slevy (např. příplatek za pokoj s výhledem na moře, fakultativní výlety, pronájem auta, slevy pro stálé zákazníky, slevu pro seniory apod.)

Poloha - Hotel s přátelskou atmosférou se nachází na klidném místě, cca 8 km od centra Monastiru, které nabízí široké možnosti nákupů, kavárničky, restaurace a bary. Centrum města Sousse je vzdáleno cca 15 km od hotelu. Letiště v Monastiru se nachází cca 2 km, v Tunisu cca 180 km a v Enfidhě cca 45 km.

Pláž - Areál hotelu se rozprostírá přímo u vlastní písčité pláže s pozvolným vstupem do moře. Na pláži je barový servis a sprchy. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Pokoje - Útulně zařízené klimatizované pokoje (15. 6.–15. 9.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, telefon, SAT-TV a některé pokoje mají balkon. Na pokoji je minibar zdarma. Bezpečnostní schránky jsou k dispozici na recepci hotelu za poplatek. Na vyžádání dětská postýlka zdarma.

Stravování - All Inclusive.

Popis - Hotel umístěný v zelené a stále udržované zahradě se skládá z několika budov a bungalovů. V hotelu je vstupní hala s recepcí a směnárnou, hlavní restaurace a restaurace à la carte, bary, kavárna, nákupní galerie, minimarket, společenská místnost, kadeřnictví a diskotéka. V hotelu je pěkný bazén, bazén pro děti, bazén se skluzavkami a vnitřní bazén. Lehátka a slunečníky zdarma.

Internet - Wi-Fi připojení v lobby zdarma.

Sport a zábava - Hotel pro své hosty pořádá různé animační, večerní zábavné a sportovní programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát volejbal, minigolf, stolní tenis a tenis během dne nebo navštívit vířivku. Kulečník, elektronické hry, masáže, sauna a služby lázeňského centra jsou za poplatek, stejně jako vodní sporty na pláži.

vzdálenost od: pláže: u pláže, letiště: Monastir 5 km, centra: Monastir 9 km, nákupních možností: v blízkosti hotelu

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Ruspina Hotel nabízí

Ruspina
od 11 790 Kč
Dessole Ruspina
od 9 390 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: