Detail hotelu Saadia Hotel

Popis -

ALL INCLUSIVE: - Snídaně (7.00–10.00), oběd (13.00–15.00) a večeře (19.00–21.30) formou bufetu. Pozdní snídaně (10.00–11.00) a večeře (23.00–24.00). Snack a zmrzlina (11.00–16.00), čaj (16.00–17.00). Neomezené množství vybraných místních alko a nealko nápojů (8.00–24.00), alko nápoje se podávají od 10.00. Italská a tuniská restaurace à la carte nejsou zahrnuty do konceptu All Inclusive.

Konečná cena zahrnuje: - Základní cenu a povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek) ve výši 3 880 Kč/osoba.

Základní cena zahrnuje: - Letenku tam a zpět, ubytování a případné stravování zahrnuté v základní ceně, transfer z letiště do ubytovacího zařízení a zpět, služby delegáta, základní pojištění asistenčních služeb a léčebných výloh ERV pojišťovny, a. s. a povinné smluvní pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., zákona o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu, ve znění pozdějších předpisů.

Konečná cena nezahrnuje: - Doporučené cestovní pojištění BlueComfort (490 Kč na osobu, 180 Kč na dítě – přesný věk dítěte s nárokem na slevu je uveden v každé cenové tabulce, max. věková hranice pro dítě je 15 let), případné vízum a volitelné nepovinné příplatky nebo slevy (např. příplatek za pokoj s výhledem na moře, fakultativní výlety, pronájem auta, slevy pro stálé zákazníky, slevu pro seniory apod.)

Poloha - Hotel leží cca 8 km od centra Monastiru. Obchůdky, kavárny, restaurace a bary cca 8 km. Sousse cca 13 km. Letiště v Monastiru cca 3 km, v Tunisu cca 180 km a v Enfidhě cca 50 km.

Pláž - Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, barem a sprchami, je cca 450 m a odděluje ji komunikace. V hlavní sezóně jezdí na pláž hot. autobus. Lehátka, slunečníky a plážové osušky zdarma.

Pokoje - Klimatizované pokoje (15. 6.–15. 9.) mají koupelnu s vanou nebo sprchou a WC, SAT-TV, telefon a balkon. Na pokoji je minibar zdarma. Bezpečnostní schránky jsou na recepci hotelu za poplatek. Možné zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování - All Inclusive.

Popis - Je zde recepce se směnárnou, 3 restaurace a bary, maurská kavárna, obchůdky, minimarket, společenská místnost a diskotéka. V areálu je venkovní bazén, bazén pro děti a vnitřní bazén. Lehátka a slunečníky zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 3*.

Internet - Wi-Fi připojení na recepci zdarma.

Sport a zábava - Animační programy, dětské hřiště a miniklub. Zdarma plážový volejbal, šipky, fotbal, minigolf, stolní tenis a tenis během dne. Kulečník, elektronické hry, masáže a lázně jsou za poplatek.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: