Detail hotelu Dessole Abou Sofiane Resort

Popis - Příjemný hotel ležící přímo na pěkné písečné pláži nabízí bohaté možnosti sportovního vyžití - tenis, stolní tenis, plážový volejbal či basketbal, to vše je zahrnuto v ceně programu all inclusive. Stravování po celý den včetně nápojů je zajištěno, pokoje jsou v horkých dnech klimatizovány, slunce pálí, takže nic nebrání klidné a pohodové dovolené. Do romantického přístavu Port El Kantaoui dojdete příjemnou procházkou za cca 25 minut. Kromě procházek přístavem plným luxusních jachet nezapomeňte vybrat některý ze zajímavých výletů. Tunisko nabízí mnoho zajímavých míst. Doporučujeme rodinám s dětmi.

Vybavení hotelu - 1,5 km od přístavu Port El Kantaoui

přímo na písečné pláži

centrum s nákupními možnostmi cca 250m

hala s recepcí

wi-fi v recepci za poplatek

každý večer animace pro děti i dospělé

venkovní a vnitřní bazén, dětský bazén

lehátka, slunečníky a ručníky zdarma u bazénu i na pláži

dětský klub a hřiště

2 restaurace a 2 bary

plážový volejbal, basketbal, 2 tenisové kurty, stolní tenis

vodní sporty na pláži za poplatek

sauna za poplatek

fitnes za poplatek

Vybavení pokoje - dvoulůžkový pokoj - koupelna s WC a sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT a balkon nebo terasa. Všechny pokoje jsou v hlavní sezóně klimatizovány centrálně. Za příplatek lze pronajmout sejf - cca 2 TND/den a minibar. Možnost 2 přistýlek (max. 3 dospělí). Dětská postýlky možná po vyžádání za poplatek na místě.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Abou Sofiane Resort nabízí

Abou Sofiane
od 12 290 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: