Detail hotelu Marhaba Neptun

Popis - Příjemný hotel nacházející se v zahradě se vzrostlými palmami, u vlastní písčité pláže.ALL INCLUSIVE: Snídaně (6.00–10.30), oběd (12.30–14.00) a večeře (18.00–21.00) formou bufetu. Pozdní snídaně (10.30–11.00). Odpolední snack (12.30–17.00). Neomezené množství vybraných místních alko a nealko nápojů (8.00–24.00) v určených barech dle jejich otevírací doby. Bar na pláži je otevřen pouze v hlavní sezóně.Konečná cena zahrnuje: Základní cenu a povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek) ve výši 3 880 Kč/osoba. Základní cena zahrnuje: Letenku tam a zpět, ubytování a případné stravování zahrnuté v základní ceně, transfer z letiště do ubytovacího zařízení a zpět, služby delegáta, základní pojištění asistenčních služeb a léčebných výloh ERV pojišťovny, a. s. a povinné smluvní pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., zákona o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu, ve znění pozdějších předpisů. Konečná cena nezahrnuje: Doporučené cestovní pojištění BlueComfort (490 Kč na osobu, 180 Kč na dítě – přesný věk dítěte s nárokem na slevu je uveden v každé cenové tabulce, max. věková hranice pro dítě je 15 let), případné vízum a volitelné nepovinné příplatky nebo slevy (např. příplatek za pokoj s výhledem na moře, fakultativní výlety, pronájem auta, slevu pro seniory apod.).

Poloha - Hotel s přátelskou atmosférou se nachází cca 5 km od jachetního přístavu Port El Kantaoui. Nejbližší obchůdky, kavárny, restaurace a bary jsou cca 100 m od hotelu. Do centra Sousse je to cca 4 km, letiště v Tunisu je cca 175 km, v Monastiru cca 25 km a v Enfi dhě cca 40 km.

Pláž - Vlastní písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře, barovým servisem a sprchami se nachází u hotelu. Lehátka a slunečníky jsou k dispozici zdarma, plážové osušky na zálohu cca 10 EUR/kus.

Pokoje - Vkusně zařízené klimatizované pokoje mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon, SAT-TV a každý pokoj má vlastní balkon. Na pokoji je k dispozici minibar za poplatek cca 5TND/ den. Bezpečnostní schránky jsou na recepci za poplatek cca 2TND/den. Na vyžádání možné zajistit dětskou postýlku zdarma. Hotel také nabízí ubytování v Superior pokojích, které se nachází v budově Marhaba Club.

Stravování - All Inclusive.

Popis - Velký hotelový komplex se skládá z několika budov umístěných v zahradě. Hostům je v areálu k dispozici vstupní hala s recepcí a směnárnou, tři restaurace a čtyři bary, společenská místnost, minimarket, obchůdky, kadeřnictví a diskotéka. V areálu hotelu jsou dva pěkné venkovní bazény (1 s mořskou vodou a 2 tobogány) a vnitřní bazén. Ofi ciální kategorie hotelu je 3*.

Internet - Wi-Fi připojení na recepci a na pokojích zdarma.

Sport a zábava - Hotel pro své hosty pořádá animační programy. Pro děti je zde miniklub a dětské hřiště. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, minigolf, stoní teni nebo tenis během dne. Kulečník, elektronické hry, masáže, sauna a služby lázeňského centra jsou za poplatek.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do hotelu Marhaba Neptun nabízí

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: