Detail hotelu Orient Palace Hotel

Popis - Hotel leží v prázdninovém letovisku Sousse. Pro své hosty pořádá různé denní animační a večerní zábavné programy. Vaše dětí si vyhrají na dětském hřišti a miniklubu.24 HODIN ALL INCLUSIVE: Brzká kontinentální snídaně (4.00–7.00). Snídaně (7.00–10.00), pozdní snídaně (10.00–11.30), oběd (12.30–14.30), večeře (18.30–21.30) a pozdní večeře (22.30–24.00) formou bufetu. Odpolední snack (14.30–18.00). Noční snack (0.00–4.00). Klienti mohou 1x za pobyt povečeřet v à la carte restauraci zdarma (po předchozí rezervaci). Minilednička denně doplňována vodou. Neomezené množství místních vybraných alkoholických a nealkoholických nápojů v barech a restauracích dle jejich otevírací doby 24 hodin denně.

Konečná cena zahrnuje: Základní cenu a povinné příplatky (letištní a bezpečnostní taxy včetně pozemních služeb a palivový příplatek) ve výši 3 880 Kč/osoba.

Základní cena zahrnuje: Letenku tam a zpět, ubytování a případné stravování zahrnuté v základní ceně, transfer z letiště do ubytovacího zařízení a zpět, služby delegáta, základní pojištění asistenčních služeb a léčebných výloh ERV pojišťovny, a. s. a povinné smluvní pojištění CK ve smyslu zákona č. 159/1999 Sb., zákona o některých podmínkách podnikání v oblasti cestovního ruchu, ve znění pozdějších předpisů.

Konečná cena nezahrnuje: Doporučené cestovní pojištění BlueComfort (490 Kč na osobu, 180 Kč na dítě – přesný věk dítěte s nárokem na slevu je uveden v každé cenové tabulce, max. věková hranice pro dítě je 15 let), případné vízum a volitelné nepovinné příplatky nebo slevy (např. příplatek za pokoj s výhledem na moře, fakultativní výlety, pronájem auta, slevu pro seniory apod.)

Poloha - Hotel leží v prázdninovém letovisku Sousse. Nejbližší nákupní možnosti jsou v těsné blízkosti hotelu. Restaurace a bary cca 100 m a centrum Sousse je vzdáleno cca 5 km od hotelu. Letiště v Enfidhě je cca 45 km, v Tunisu cca 175 km a letiště v Monastiru cca 25 km.

Pláž - Vlastní písčitá pláž s barovým servisem je přímo u hotelového areálu. Klienti mají k dispozici sprchy. Lehátka a slunečníky jsou zdarma. Plážové osušky na vratnou zálohu cca 20 TND/kus.

Pokoje - Vkusně zařízené klimatizované pokoje (v provozu 15. 6.–15. 9. zdarma) mají koupelnu se sprchou nebo vanou a WC, telefon, SAT-TV, vysoušeč vlasů, bezpečnostní schránku (zdarma), miniledničku (zdarma) a balkon. Na vyžádání možnost zajistit dětskou postýlku zdarma.

Stravování - 24 hodin All Inclusive.

Popis - Hotel s přátelskou atmosférou svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí a směnárnou, čtyři restaurace, čtyři bary, diskotéku, nákupní galerii, minimarket, kadeřnictví, společenskou místnost a vnitřní bazén (zdarma). V udržované zahradě hotelu je jeden bazén s oddělenou částí pro děti. Lehátka, slunečníky a matrace jsou zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 5*.

Internet - Wi-Fi připojení na recepci zdarma.

Sport a zábava - Hotel pro své hosty pořádá různé denní animační a večerní zábavné programy. Pro děti je zde dětské hřiště a miniklub. Zdarma si můžete zahrát plážový volejbal, stolní tenis, tenis během dne (osvětlení za poplatek) nebo si zacvičit ve fitness centru. Kulečník, elektronické hry, masáže a vstup do lázeňského centra jsou za poplatek.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: