Detail hotelu Alhambra Thalasso Hotel

Elegantní hotel na klidném místě na konci, v létě velmi rušné, hotelové zóny Hammamet Yasmine. Jako jeden z mála hotelů si zakládá na stravování formou polopenze či plné penze, s možností výběru dalších restaurací à la carte. Má velmi dobře vybavené centrum s thalassoterapiemi, pro které je velmi často vyhledáván. Doporučujeme i náročným klientům, jimž vyhovuje právě polopenze a komornější prostředí menšího hotelu.

Poloha - Hotel se nachází přibližně 250 m od písčité pláže, v oblíbeném turistickém středisku Hammamet Yasmine. Od letiště v Monastiru je vzdálen cca 85 km. Od centra turistické zóny s Medinou, aqua parku, nákupních center a jiných atrakcí je vzdálen asi 1,5 km. Nejbližší nákupní možnosti jsou nedaleko od hotelu (600 m), asi 300 m od hotelu je zastávka místního autobusu, kterým se můžete dopravit jak do starého Hammametu, tak k přístavu nebo až do Nabeulu.

Ubytování - Ubytování v celkem 184 pokojích, většina z nich standardní 2lůžkové pokoje s možností 1 přistýlky (pevné lůžko typu pohovky) pro dítě nebo pro dospělého s výhledem do zahrady. Pokoje mají koupelnu s odděleným WC, telefon, SAT/TV, klimatizaci, vysoušeč vlasů.  Propojené pokoje, pokoje prestige a suite jsou na vyžádání, dětská postýlka je zdarma. (Suite může být i bez balkonu.)

Vybavení - Vstupní hala s recepcí, hlavní restaurace, internetový koutek a WiFi, 2 à la carte restaurace (italská, v celém Hammametu vyhlášená marocká restaurace), lobby bar,  bar/ snack bar u bazénu, plážová restaurace s barem a restaurací, maurská kavárna, TV místnost, konferenční místnosti, 2 venkovní bazény (centrální bazén a relaxační), krytý bazén, Thalassotherapy centrum s krytým bazénem s mořskou vodou, lehátka a slunečníky u bazénu i na pláži zdarma, servis osušek u bazénu a na pláži zdarma, obchod se suvenýry, animační programy, stolní tenis, volejbal, vodní sporty na pláži (centrum vodních sportů společné pro více hotelů), 2 výtahy (hotel má 4 patra).

Stravování - Snídaně bufetovéObědy bufetové (za příplatek)Večeře bufetové

Poloha

Hotel se nachází v turistické zóně Yasmine, cca 11 km od centra Hammametu, cca 85 km od letiště v Monatistiru a cca 200 m od písečné pláže . Golfová hřiště Yasmine golf club a Citrus golf club se nacházejí cca 9 km od hotelu.

Před zakoupením zájezdu doporučujeme ověřit informace přímo u prodejce. Uvedené popisky a parametry nemusí být přesné a mohou se u konkrétní nabídky lišit.

Zájezdy do Alhambra Thalasso Hotel nabízí

Alhambra Thalasso
od 19 082 Kč
Alhambra Thalasso
od 19 082 Kč

Vyberte si dovolenou v oblastech:

Nebo zájezdy se slevou na:

Další hotely naleznete na: